29 января 2014, 20:24

Через снігопади у Дніпропетровську швидка допомога не завжди доїжджає, а йде пішки до пацієнтів (ВИДЕО)

Юлія Мельниченко розповідає: пізно вночі її доньці стало зле, тож вирішили терміново викликати “швидку допомогу”. Але коли прийшов час її приїзду, на Юлію чекало здивування.

 «Мне позвонила врач «скорой помощи» и сказала, что мы не можем подняться к вам с Братьев Трофимовых на улицу Славы, потому что дорога вгорку, а там снега просто выше колена», — розповідає Юлія.

Карета “швидкої допомоги” доїхала до цього перехрестя, повернула наліво — тут і застрягла. До хворої дитини лікарі вимушені були добиратись пішки.

 До будинку потрібно було пройти ще більше кілометра по сніговим заметам. Коли вже вдома медики прийняли рішення госпіталізувати дитину, цей шлях потрібно було повторити у зворотньому напрямку, але з дитиною. В нагоді стали санчата.

 «И потом пришлось укутывать ребенка и тащить его сюда вниз. Больного ребенка. На руках, на санках», — говорить Наталя Мельниченко, бабуся дитини.

Лікар «швидкої» Світлана Матієва, яка йшла по снігових заносах до хворої дитини, каже, що її спонукав моральний обов’язок. Та і до подібних ситуацій звикла.

«Но вот сейчас, в связи с такими сложными погодными условиями, практически все вызовы «скорой помощи» обслуживаются пешком. Был вызов, что мы шли 3 километра из Сухачевки. Наверх поднимались, там сугробы огромные. Но мы дошли, потому что там маленький ребенок», — пояснюэ Світлана Матієва, лікар “швидкої допомоги”.

Тим часом місцеві жителі бідкаються: нечищені дороги стали звичним явищем після снігопадів. А напередодні у них взагалі трапився транспортний колапс.

 «Кругом забито, фури брошені, машини брошені, розминуться нічого не може, машини на маршрутах — одна-дві машини» — каже Василь Іванович, місцевий мешканець.

Незабаром комунальники прокоментують ситуацію. Чекаємо відповіді на запитання: чому до певних дільниць міста не доїхала сучасна, закуплена цього року снігоприбиральна техніка?

Автор — Сергій Філіпов,

Камера — Тарас Іванов

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/01/29__07_Filippov_Skoraja_NA_UTRO.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/01/29__07_Filippov_Skoraja_NA_UTRO.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10