27 марта 2014, 15:34

Мешканці вулиці Косіора вже майже два тижні сидять без газу (відео)

 Мешканці будинку 29б на вулиці Косіора вже майже 2 тижні сидять без газу. У Дніпрогазі на питання жильців, чому його відключили, кожного разу дають різні пояснення, усімі правдами та неправдами людям, що тут мешкають,  вдалося дізнатись справжню причину. Вона виявилась дещо банальною.

 Пенсіонерка Ганна Тимофііївна із 17 березня змушена жити із незручностями, каже, приїхали працівники Дніпрогазу та відключили благо цивілізації по цілому стояку, мотивуючи це витіком.

«Без газа еду нормально не приготовишь, дочка привозит кушать», — розповідає Ганна Добровольська, мешканка  вул. Косіора, 29б.

«Мы стали выяснять кто звонил, где утечка.  Сначала скзали технические работы, а потом, что из-за должника», — каже Ганна Прокипець.

 У результаті ж, сумлінні платники стали заручниками ситуації.  Із сусідами, що живуть на четвертому поверсі, які й заборгували Дніпрогазу понад 3 тисячі , кажуть люди, постійно виникали конфлікти.

«Постоянно заливают, у них отключили еще и свет, воду, вот теперь и газ», — розповідає Тамара Чайкіна, мешканка будинку.

 У Дніпрогазі про боржника не кажуть, а все ще посилаються на витік газу. Через те, що мешканці 52 квартири їх не впустили до себе на перевірку, вони були змушені перекрити газ по стояку.

Кажуть, газ одразу ж увімкнуть, як тільки абонент припинить перешкоджатиме працівникам підприємства, тому звертаються до сусідів із проханням вплинути на мешканців 52-ї квартири. Виходить замкнуте коло, жителі будинку по вулиці Косіора, 29б  кажуть, сусіди, через яких втратили газ, взагалі не йдуть на контакт, а коли ж зустрічаєш їх у дворі ведуть себе дуже агресивно.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/03/27__Lena_gaz.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/03/27__Lena_gaz.jpg type=site]

Автор — Олена Литвиненко

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10