21 мая 2014, 18:16

Робота нового маршруту, сполученням Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ, блокується вже більше місяця (ВІДЕО)

Новий маршрут повинен доправляти пасажирів з правого берега Дніпродзержинська — площі ДМК,  до Дніпропетровського автопорту «Новий центр». Раніше такого напрямку не існувало.

Підприємство “Автопромінь”  виграло тендер на цей маршрут ще у січні, з квітня нові автобуси «Мерседес» повинні були вийти на маршрут, проте цього не відбулося.

«Предприятие, которое заняло 2- е место в конкурсе,  это предприятие «Интерспецмаркет», блокирует своими транспортными средствами работу наших автобусов. Когда автобусы подаются на посадку, подъезжают автобусы  маршрута №100, которые обслуживает «Интерспецмаркет», либо легковые автомобили, которые принадлежат сотрудникам этого предприятия и они просто перегораживают дорогу нашим автобусам», — розповідає Ігор Кузьминський, заступник директора ДП “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Раніше  для того, щоби дістатися з площі ДМК до “еталонів”, що відправляються з залізничного вокзалу Дніпродзержинська на Дніпропетровськ, потрібно було під’їжджати маршруткою № 100, що належить “Інтерспецмаркету”. З появою нового сполучення “Автопроміню”, це стало зайвим. Останні отримали безліч перевірок, в їхній роботі вишукували недоліки.

«При проведении конкурса не был хорошо проработан вопрос подготовки паспортов маршрута. Согласно действующего законодательства, разработку паспортов обеспечивает организатор перевозок,  в данной ситуации —  управление инфраструктуры. Есть вопросы в недоработке паспорта, управление инфраструктуры пошло тем путем, что есть маршрут — есть проблема, нет маршрута — нет проблемы», — каже Ігор Кузьминський — заступник директора ДП “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Цей новий маршрут дозволив би заощадити пасажирам близько 6 гривень, кажуть в автопідприємстві. Натомість автобуси “Автопроміню” відправляються майже порожні. З 57 місць не займають навіть 20. У порівнянні з “еталонами” і “Богданами”, що курсують за цим напрямком, умови проїзду в “Мерседесі” одназначно кращі.

«Вентиляция воздуха отличная — не жарко. Намного мягче ехать и пассажиру, и водителю, чем на «Эталоне». Он весь на пневмоходу, это не рессоры, это воздушные подушки», — говорить Дмитро Школьник,  водій автобусу ДТ “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Комфортність цього маршруту підтверджують і нечисленні пасажири, що тільки почали користуватися цими автобусами. Люди розповідають, “Мерседеси” рухаються за графіком. Не потрібно чекати повного завантаження та немає штовхонини поміж рядами.

«Раньше ездили “Эталонами” и «Богданами», очень неудобно. Сидения жесткие, народу много, не продохнуть, очень жарко. А в этих удобно, прохладно, никто не толкается» — розповідає Олег — пасажир автобусу “Мерседес”.

«Это удобно с «Нового центра» ехать. У нас правый берег больше, чем левый. Там людей больше живет. Я думаю, будут ездить, будут заполняться хотя бы наполовину», — каже Ян — пасажир автобусу “Мерседес”.

В “Автопроміні” розповідають:  нещодавно отримали лист з управління інфраструктури обласної адміністрації. В ньому повідомляється про намір розірвати із ними договір. Ігор Кузьминський — заступник директора автопідприємства каже, напрямок пророблений та затребуваний. Навіщо його знищувати — не зрозуміло. Коментарів з цього приводу від чиновників 9 канал не отримав, в телефонному режимі нам повідомили: із ситуацією розбиратимуться в судовому порядку.

 [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/05/21__10_Vernigorova_Avtobusy.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/05/21__10_Vernigorova_Avtobusy.jpg type=site]

Автор — Анна Вернигорова Камера — Олександр Вернігоров                      

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10