18 июня 2014, 19:07

Сесія міської ради Дніпропетровська: кілька скандалів за три години роботи (видео)

Рішень ухвалили багато. Основні питання стосувалися змін до бюджету. Одноголосно депутати проголосували за виділення субвенції в обласний бюджет на роботи та отримання проектної документації на будівництво метрополітену. Це дозволить провести тендер на визначення підрядника. Не обійшлося і без кадрових змін. Першим заступником мера депутати призначили Вадима Шебанова, який після Революції Гідності був представником керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. Найскладнішими питаннями стали незаконне будівництво на Шаумяна, 3, яке зняли з порядку денного та направили на доопрацювання. Також депутати намагалися розібратися в проблемах комунальної власності та транспортних негараздах. Про підвищення цін на проїзд у маршрутках змусили підняти люди, які прийшли на сесію.

Депутати протискаються до сесійної зали крізь людей, які вийшли на пікет. Вони вимагають відміни підвищення тарифів на проїзд і прозорого розглядання земельних питань на сесії.

Тим часом, о десятій, у сесійній залі звучить гімн України. Мер Іван Куліченко розпочинає сесію з хвилини мовчання за загиблими у ході АТО на Донеччині та Луганщині. І перше, за що одноголосно голосують депутати — внесення змін до бюджту. Вони виділяють по 100 тисяч гривень на оплату похорон і поминальних обідів десятьом дніпропетровським родинам, чиї рідні загинули під час бойових дій. Також депутати вирішують допомогти дітям, які опинилися в зоні ризику:

Далі депутати виділяють кошти дніпропетровському електротранспорту.

А далі — фракція ВО «Демократи» зажадала наступного разу заслухати звіти керівників міського голови про діяльність ввірених їм комунальних підприємств. За словами депутатів, це необхідно для того, щоб жителі міста могли розуміти необхідність фінансування тих чи інших підприємств з міського бюджету. На сьогоднішній день в Дніпропетровську функціонують 114 комунальних підприємств, з яких 50 перебувають у стані ліквідації.

Депутат Сергій Жуков ініціював розміщення інформації про підприємства, що знаходяться в стані банкрутства, на офіційному порталі Дніпропетровської міської ради. Його запит підтримали майже всі присутні в сесійній залі депутати.

Поки розбиралися із КП, до сесійної зали прорвалися пікетувальники. Головне питання, яке турбує людей — транспортне. Активісти політичних сил та громадських організацій запевняють: ціни на проїзд у маршрутках завищені.

Іван Куліченко обіцяє: цим питанням усі відповідні управління та комісії ретельно займатимуться. Що ж до корупції у цій сфері, то тут — справа рук прокуратури. На сесії вирішили разом із прокурором Дніпропетровська Романом Сосковим, що над цією проблемою працюватимуть разом.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/06/18__01_sesyja.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/06/18__01_sesyja.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58