25 июня 2014, 18:13

здійснення заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та реабілітацію колишніх засуджених – це чи не основна умова повернення особи до повноцінного життя після звільнення(ВІДЕО)

Недостатньо лише позбавити волі злочинця, необхідно зробити все можливе, аби вплинути на свідомість людини і направити її на життя у правомірному руслі. Такої думки дотримуються пенітенціарії та міліція.

Робота по виправленню та ресоціалізації осіб, які вчинили злочин, починається одразу по прибутті до установи виконання покарань та триває протягом всього часу відбування покарання.

В першу чергу пенітенціарії проводять первинну діагностику особистості злочинця, визначають наявний рівень соціальних зв’язків. За час свого перебування в місцях позбавлення волі засудженим надається право отримати загальну середню та професійно-технічну освіту, ведеться робота з оформлення паспортів та побутового і трудового влаштування засуджених, які рано чи пізно опиняться на волі.

Всі ці, та багато інших заходів, вживаються для того аби колишній засуджений зміг влаштувати своє життя після звільнення, а отже – не повертатися на злочинний шлях.

Після звільнення особи  питання її подальшої адаптації до умов життя в суспільстві постає вже перед іншим відомством. Основне завдання міліції в цьому руслі – недопущення скоєння нових злочинів.

На жаль, не всі особи, які звільняються з місць позбавлення волі, повертаються до добропорядного життя. Багато в чому це залежить від сприйняття цієї категорії осіб у суспільстві та свідомого вибору особистості, — стверджують пенітенціарії.

 [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/06/25__05_Trushova_resotsializatsija.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/06/25__05_Trushova_resotsializatsija.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58