27 Червня 2014, 16:40

У Дніпропетровську зняли кліп на молитву про мир та спокій в усьому світі (ВІДЕО)

Каріна Вєстова –  авторка і виконавиця молитви про Мир в усьому світі. Ідея написати глибокі слова, що зараз не абияк стосуються нашої країни, з’явилася після відвідин бабусі у Греції. Дівчина впродовж гостин уважно слухала бабусю, яка щодня, за будь-яких обставин, молиться за мир в усьому світі.

“Я приехала к ней в Грецию. Она у меня читает каждое утро молитву о всем мире. Я очень внимательно слушала и когда я вернулась домой в Украину… Начались волнения у нас на Майдане. И я поняла, что настало время обратиться к людям с молитвой о мире”, – розповідає  Каріна Вєстова — авторка і виконавиця молитви.

 Дівчина відзначає, що з-під її пера текст виходив легко, адже писала з думкою про те, що потрібно примирити людей між собою. А от редакторські роботи вже робила її бабуся.

“Хотела, чтобы люди стали добрее, потому что сейчас в мире нашем очень мало осталось, к сожалению, доброты, теплоты, душевности. И … хотела мирить людей “, – каже Каріна.

 Викладач дівчини з вокалу, Євгенія Карельська, прочитала молитву. Це її спонукало написати до неї музику. Президент громадської організації Центр творчого розвитку “АМИО” Олексій Черноусов каже, знімали кліп у Дніпропетровському храмі ікони Божої Матері Іверська. Над зйомками працювали два дні.

“Клип создавался на свои средства. На средства наши, которые вынимали из кармана, Карины. Но много было воодушевления,  творчества вложено и как результат –  в принципе, бюджетный клип получился очень-очень сильный, очень мощный”, – розповідає Олексій Черноусов — Президент громадської організації центр творчого розвитку «АМИО».

У зйомках кліпу взяла участь і відома маленька зірка шоу “Україна має талант” Діана Козакевич, яка словами закликала, щоб у світі нарешті настав мирний час:

 “По всем вот этим происшествиям на Майдане, все начало бударажить всю страну. И я решила отсняться, по-моему, получилось очень хорошо и я надеюсь, что все услышат, чтобы был мир во всем мире”.

 Хто ще не переглянув кліп на молитву про мир, може це зробити або на нашому сайті, або на офіційній сторінці YouTube Олексія Чорного.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/06/27__Evelyna_molitva.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/06/27__Evelyna_molitva.jpg type=site]

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07