07 июля 2014, 17:05

Зменшити ціни на проїзд можливо! Про це заявляють самі ж перевізники (ВІДЕО)

 Незважаючи на підвищення цін на паливо та запчастини, є можливість знизити вартість проїзду до 3 гривень. Так вважають деякі перевізники. Зокрема, зробити компенсацію за перевезення пільговиків. Для цього перевізники пропонують ввести соціальні картки, за якими і могли би їздити такі громадяни.

 «На сегодняшний день нет единой системы учета льготных категорий. Есть очень много предложений, возможно это будет пилотный проект в Днепропетровской области — это социальные карточки, которые можно ввести для учета льготников. В каждом транспорте будет считывающее устройство. Это уже когда-то планировалось, но на это на все, как всегда, не хватило денег», — Лариса Новікова, директор ТОВ “АТП 11 231”.

Лариса Новікова каже, що її АТП навіть готове частково профінансувати встановлення зчитувальних систем. Ще один фактор зниження ціни — надання перевізникам пільгових кредитів. Зараз вони вимушені закупати нові автобуси за високими відсотковими ставками. Однак навіть дорогі кредити їх не утримують від покупок — 231  АТП придбало 5 нових автобусів. На деяких встановлені системи для людей з обмеженими можливостями.

 «Подъезжаю к инвалиду, выхожу, открываю дверь, беру этот пандус, опускаю и помогаю инвалиду проследовать в салон», — розповідає Валентин Рустамов, водій 43-го маршруту.

 Підприємство “ЗІГФРІД-М” закупило в кредит 46 нових автобусів. Але справжня їхня гордість — це обладнання для ремонту і обслуговування.

 «Це італійські підйомники: 3 підйомника по 8 тонн і один пійдйомник — 16 тонн, який піднімає, як ви бачите, автобус першого класу, який понад 55 місць. Мало підприємств може похвалитись таким обладнанням», — говорить Олександр Мірошніченко, директор ПП “ЗІГФРІД-М”.

Ще перевізники кажуть про зменшення податку на землю, як це було 5 років тому. Пояснюють: це незначна сума для міського бюджету. Економія на податках теж допоможе знизити вартість проїзду. А в громадській організації автомобільних перевізників вважають, що державі потрібно звертати увагу на підвищення заробітніх плат — тоді вівці цілі, і вовки ситі.

 «Сегодня мы должны говорить не о понижении тарифов, а о повышении заработных плат практически по всем отраслям. Нужно не топить отрасль перевозчиков, скажем так, за теневую грань, а наоборот —  поднимать ее вверх», — вважає Олександр Резнік, голова громадської організації автомобільних перевізників.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/07/07__Filippov_ATP.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/07/07__Filippov_ATP.jpg type=site]

Вибір редакції

В Україні можуть дозволити роботу продуктових ринків в умовах карантину. Остаточне рішення ухвалюватимуть міськради

Відповідна постанова з’явилася на сайті Мінохорони здоров’я. Її підписав головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Проте відкриють ринки лише за певних

01 Апрель, 13:53
З 1 квітня «Укрзалізниця» буде безкоштовно підвозити медиків службовим поїздами

Питання підвезення медиків вже узгоджене з Міністерством інфраструктури України. Всі витрати компанія бере на себе. Підставою для проїзду  є службове

01 Апрель, 13:31
В Дніпрі на період карантину заборонили гучні ремонти та закривають парки, сквери, пляжі

У Дніпрі на період карантину забороняють робити ремонти в багатоквартирних будинках, а з 3 квітня закривають для відвідувань всі парки,

01 Апрель, 13:02
На 1 квітня нових випадків коронавіруса в Дніпрі не зареєстровано

Станом на 8 годину ранку 1 квітня, в Дніпрі, як і раніше, 5 випадків зараження коронавірусом, з яких одна людина

01 Апрель, 12:38
Банду, яка нападала на заможних городян, затримали в Дніпровському районі (КОМЕНТАР)

У Дніпровському районі  затримали банду, яка вчиняла озброєні напади на заможних городян. Чотирьох активних членів угруповання, а  більшість із них

31 Март, 21:37
Спецрежим роботи транспорту спричиняє скупчення на зупинках у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Від минулої п'ятниці громадський транспорт у  Дніпрі — на спеціальному режимі. Відповідне рішення влада ухвалила 24 березня, впровадила — 26.

31 Март, 20:28
Прогноз погоди на 1 квітня, середу, Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди від Юлії Бублик  на 1 квітня, середу, Дніпро і область  

31 Март, 18:34
Підвезіть медика на роботу: лікарів і персонал лікарні Мечникова можна впізнати по табличках (ВІДЕО)

І поки громадський транспорт працює в карантинному режимі, а міжміські маршрути скасували взагалі,  щоранку на роботу потрібно їхати тим, хто

31 Март, 18:25