29 Липня 2014, 16:51

У лікарні імені Мечникова відремонтували відділення гемодіалізу (ВІДЕО)

У лікарні імені Мечникова відремонтували відділення гемодіалізу. Керівництво облдержадміністрації Дніпропетровська залучило для співпрації інвестора –  компанію “Фрезеніус”, яка фінансово допомогла у відкритті відділення. Аналога такому центру в Україні на сьогодні – немає, а це обладнання відповідає світовому рівню.

Тетяна Велігонова з Першотравенська. На лікуванні гемодіалізом знаходиться уже два роки, нарікає, що єдина проблема у лікуванні — це транспорт, адже їздить у місто два рази на тиждень. Поки що тільки чула про ефективність нових апаратів, однак скоро відчує і на собі:

“У меня гемодиализ проходит два раза в неделю, потому что мне так подходит… два раза в неделю по 4-е часа. Девочки говорят, что … я еще не испытала этого, но давление не повышается и не понижается  на этих аппаратах. Он быстрее не работает, как было 4 часа, так и есть, но качество гемодиализа лучше”.

Найновіша апаратура світового рівня у лікарні імені Мечникова вже готова до роботи. Після ремонту відділення гемодіалізу завезли двадцять одну одиницю обладнання, що дозволить продовжити життя хворим на десятки років. За словами Міністра охорони здоров’я України, це обладнання найкраще не тільки в Україні, але у світі:

 “Насправді це одне із найкращих обладнань не тільки в Україні, але й у світі. Ця фірма-виробник обладнення, вона гарантує повністю європейську якість надання медичної допомоги. Саме тому — це є безпрецедентним випадком соціальної відповідальності бізнесу перед пацієнтами. Фільтри – одні із найсучасніших європейських фільтрів, які використовуються у цих діалізних апаратах… Вони максимально оберігають кров для подальшого очищення і не руйнують еритроцити, на відміну від багатьох інших”.

 Олег Мусій сподівається, що такі центри найближчим часом з’являться і в інших регіонах України. Головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко запевнив, що нове обладнання дозволить проводити процедури на світовому рівні:

” В настоящее время находится на диализе 120 пациентов — это тяжелые больные. Некоторые 16-18 лет получают диализ в нашей больнице. Это пациенты, которые пересажены, с пересадкой почки, которые получают диализ в нашей больнице, те, которые готовятся к пересадке, трансплантации. Сегодня, как раз, оговариваем вопрос открытия отделения дополнительного приема беженцев с Луганской, Донецкой области, для того, чтобы им тоже оказывать диализ в условиях больницы Мечникова”.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/07/29__Evelyna_mynystrr.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/07/29__Evelyna_mynystrr.jpg type=site]

Вибір редакції

Кошти за лікування пацієнтів із коронавірусом отримав Дніпропетровський центр екстреної медичної допомоги (КОМЕНТАР)

Кошти за лікування пацієнтів із коронавірусом отримав Дніпропетровський центр екстреної медичної допомоги

25 Травень, 21:50
Флагшток посеред тротуару. Активісти хочуть підняти червоно-чорний прапор на Алеї героїв у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Флагшток із червоно-чорним прапором може з’явитися на дніпровській Алеї героїв. 24 травня на цьому місці відбувся мітинг “Стоп Реванш!” проти

25 Травень, 21:31
Міжнародний день лінді-хопу. Прогноз погоди на 26 травня, Дніпро та область (ВІДЕО)

Вітаю, з вами Яна Кондратьєва, сьогодні я чергова погодна фея. Як одягатися і від чого захищатися 25 травня — зараз

25 Травень, 20:25
Спецквитки не потрібні – транспорт у Дніпрі тепер доступний всім (ВІДЕО)

З 24 травня громадським транспортом Дніпра можна користуватися без спеціальних перепусток. Обмеження стосуються засобів захисту і правил безпеки: до салону

25 Травень, 19:11
259 нових випадків COVID-19 за добу – ситуація в Україні та регіоні (КОМЕНТАР)

259 нових випадків коронавірусу зафіксували в Україні за останню добу. З них 16 дітей і 43 медпрацівники. Госпіталізували 77 людей.

25 Травень, 14:25
Чілдрен Кінофест цього року відбудеться в онлайн кінотеатрі (анонс)

Програму цьогорічного Чілдрен Кінофест оголошено • Знайомтесь з фільмами:ТУТ ТУТ Переможець Чілдрен Кінофесту минулого року, який традиційно закриває цьогорічний фестиваль

23 Травень, 22:27
Застоялися в гаражах: ретропробіг-екскурсія “Машини часу ” відбувся в Дніпрі 23 травня (фото)

Дніпровський технічний музей "Машини Часу" відкрився після карантину і поєднав цю подію з першим весняним автопробігом ретро-автомобілів.   Ретро-автомобілі, які

23 Травень, 21:16
На Дніпропетровщині розпочався другий етап послаблення карантину

На Дніпропетровщині розпочався другий етап послаблення карантину

23 Травень, 21:01