30 июля 2014, 18:14

Закінчилася бійкою, не розпочавшись (ВІДЕО)

 Два мітинги під стінами будівлі перед початком засідання депутатів, свавілля у сесійній залі, молодики за спинами міліціянтів та мер Сафронов за спинами тітушок. Винною цьому — мерське крісло, яке у 2010-му році дісталося ставленику Партії регіонів. Одні вимагають від міського голови піти у відставку, адже він не виконує свою роботу належно. Інші — проти, кажуть, якщо Сафронова не буде, Дніпродзержинськ перетвориться на другий Донбас.

 Перед Дніпродзержинською міською радою гаряче. З одного боку люди вимагають люстрації депутата міськради Віталія Купрія.

По іншу сторону барикад  —  прихильники Купрія та він сам. Усі звинувачення щодо присвоєння собі пляжу біля дачного селища «Дніпро» місцевий депутат заперечує.

При цьому Купрій та люди, які прийшли його підтримати, вимагають негайної відставки чинного міського голови.

Усі йдуть до міської ради. Там, каже Віталій Купрій, будуть вимагати внести питання про відставку мера до порядку денного. Однак розпочати сесію не можуть. Не всім депутатам вистачає місця, бо на перших рядах вже сидять молодики спортивної натури. На прохання звільнити стільці  хлопці не реагують. Однак наче за командою кидаються затуляти собою мера, коли до нього намагається підійти Віталій Купрій.

Мер опинився за спинами молодиків, у яких інша сторона конфлікту впізнавала тітушок, що були під ОДА 26 січня цього року.

Мера та хлопців спортивної статури охороняли міліціянти. У залі цю картину охрестили “дежавю піврічної давнини”. А Станіслав Сафронов запевняв: хто ці люди — не знає, але вони охороняють мир і спокій рідного міста.

Кілька годин конфліктуючі сторони намагаються дійти згоди. Прибічники Купрія кажуть: готові йти на поступки.

Захисники ж мера віри не ймуть та впевнені: якщо вони відійдуть, Сафронова поб’ють.

Урешті-решт сесію, яка не почалася, мер закриває. У залі починається бійка.

Не все, що відбувалося у сесійній залі, на власні очі зміг побачити депутат Олександр Плахотник. Він вийшов із зали у той момент, коли сесію, начабто, мер закрив. Коли з вулиці почув крики, повернувся, однак міліціянти його не впустили. Олександр Плахотник на цій сесії хотів підняти питання ремонту доріг. Він придбав автівку, на якій бригада з трьох чоловік буде реагувати на скарги городян.

Однак звернутися до своїх колег безпосередньо та до підприємців міста із сесійної трибуни через ЗМІ не вийшло. Виявилося, що боротьба за мерське крісло важливіша за вирішення болючих для Дніпродзержинська питань.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/07/30__07_Melqnik_sesyja.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/07/30__07_Melqnik_sesyja.jpg type=site]

Вибір редакції

Документи на зарахування першокласників до школи під час карантину рекомендують подавати онлайн

Під час карантину школи не можуть приймати документи на зарахування першокласників, тому їм рекомендують перейти на онлайн-варіант. Дату початку прийому

01 Апрель, 14:12
В Україні можуть дозволити роботу продуктових ринків в умовах карантину. Остаточне рішення ухвалюватимуть міськради

Відповідна постанова з’явилася на сайті Мінохорони здоров’я. Її підписав головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Проте відкриють ринки лише за певних

01 Апрель, 13:53
З 1 квітня «Укрзалізниця» буде безкоштовно підвозити медиків службовим поїздами

Питання підвезення медиків вже узгоджене з Міністерством інфраструктури України. Всі витрати компанія бере на себе. Підставою для проїзду  є службове

01 Апрель, 13:31
В Дніпрі на період карантину заборонили гучні ремонти та закривають парки, сквери, пляжі

У Дніпрі на період карантину забороняють робити ремонти в багатоквартирних будинках, а з 3 квітня закривають для відвідувань всі парки,

01 Апрель, 13:02
На 1 квітня нових випадків коронавіруса в Дніпрі не зареєстровано

Станом на 8 годину ранку 1 квітня, в Дніпрі, як і раніше, 5 випадків зараження коронавірусом, з яких одна людина

01 Апрель, 12:38
Банду, яка нападала на заможних городян, затримали в Дніпровському районі (КОМЕНТАР)

У Дніпровському районі  затримали банду, яка вчиняла озброєні напади на заможних городян. Чотирьох активних членів угруповання, а  більшість із них

31 Март, 21:37
Спецрежим роботи транспорту спричиняє скупчення на зупинках у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Від минулої п'ятниці громадський транспорт у  Дніпрі — на спеціальному режимі. Відповідне рішення влада ухвалила 24 березня, впровадила — 26.

31 Март, 20:28
Прогноз погоди на 1 квітня, середу, Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди від Юлії Бублик  на 1 квітня, середу, Дніпро і область  

31 Март, 18:34