18 ноября 2014, 18:16

Вересневу стихію, що повалила безліч дерев, і досі пам`ятають мешканці будинку №5а по вулиці Киргизькій (ВІДЕО)

Майже 2 місяці тому вереснева буря повалила це дерево на дах п’ятиповерхівки. Місцеві мешканці обурені, бо ж їх скарги ніхто досі не почув.

Подібні ситуації, розповідають, для нашого міста не дивина. Однак служби, до яких звертались занепокоєні жителі будинку, не діють. Вирішити проблему самотужки місцеві мешканці також не можуть.

«Своими силами убрали бы, конечно, договорились бы по стояку, кому это мешает. Но, это нужны деньги и техника  нужна.  Просто отпилить его невозможно, потому что риск в том, что оно упадёт и побьёт людям окна, а за ремонт окон никто же не будет платить. Опять одним жильцам это придётся делать», — каже мешканка будинку Лідія.

«Я лично звонила, соседка из соседней квартиры, заявку на то, чтобы дерево убрали. «Зеленстрой» и аварийная служба принимали. Результата нуль. Ну, и на этом всё. Прошло уже времени очень много», — обурюється мешканка будинку Ірина.

Із приходом негоди місцеві мешканці почали бити на сполох, бо ж крижана тополя в рази збільшує ризик наслідків.

«Ну, это опасно. Обледенение идёт, дерево тяжёлое, а дом старый. Ну, мало ли  что может случиться?!» — говорить Лідія.

«Сейчас дождь идёт. Намерзает всё, а это тополь, он может обломиться в любую минуту, поэтому живём в страхе», — розповідає Ірина.

Комунальне підприємство “МіськЗеленБуд”, натомість, пояснює власну бездіяльність нестачею фінансування. Про заявку мешканців Киргизької, 5а кажуть, пам’ятають. Упоратись із наслідкам вересневого буревію обіцяють першочергово, одразу ж після надходження грошей.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/11/18__AU_e_derevo.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/11/18__AU_e_derevo.jpg type=site]

Автор — Анна-Єлизавета Мельниченко

Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

На ж/м Ігрень у Дніпрі встановили нові світлофори

У Дніпрі, на перехресті вулиць Романовського та князя Костянтина Острозького (ж/м Ігрень), на нерегульованому пішохідному переході встановили новий світлофорний об’єкт.

17 Октябрь, 16:50
У Дніпрі запустили інтернет-платформу «Ліга волонтерів»

У Дніпровській міській раді презентували безкоштовну інтернет-платформу «Ліга волонтерів». Вона вже працює у чотирьох містах України. Мета проєкту – об’єднати

17 Октябрь, 16:42
Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18