08 декабря 2014, 19:10

Морози відступили, прийшло потепління (ВІДЕО)

На вулиці морози, у квартирі термометр вдень показує 14 градусів тепла. Вночі ще холодніше, тому мешканці квартири вимушені ночувати у друзів. А все тому, що будинок під час морозів залишився без газу. І ніхто не міг  їм пояснити  причину.

«Из «104» в Жовтневый район, Жовтневый район посылает к своим ремонтникам, ремонтники посылают в «104». Температура падает, на улице ночью  15- 16 градусов. Нам никто ничего вразумительного сказать не мог», — каже Ольга Царьова, мешканка будинку по вулиці Ворошилова.

Частина квартир з центральним опаленням взагалі з літа не бачила тепла. А після відключення газу, без тепла залишились і квартири з автономним опаленням. Мешканці розповідають, що під час спорудження сусідньої новобудови, зруйнували котельню. Тому в будинку почали безкоштовно встановлювати автономні газові котли. Також провели нову газову трубу. Від старої відрізали, а з підключенням до нової  виникли проблеми. Тому під час морозів мешканців рятували електроприлади.

«Ну, пока не электроплитке. Было все. Все было. А потом все исчезло. Вот котел поставили — он пока не работает», — пояснює Зінаїда Гіренко, мешканка будинку по вулиці Ворошилова.

Фірма, яка проводить модернізацію газової системи будинку, у всьому винить “Дніпрогаз”, мовляв, все зробили, а ті чомусь не дають людям газ.

«Что от нас зависело, уже все давно было сделано. А что газовщики крутят-мутят? Сегодня написали, что будет отключение, отключили и от старой трубы, и от новой трубы — и все. Люди остались без газа», — розповідає Віктор, зварювальник, монтує нову газову систему.

Газовики ж кажуть, що стався витік газу, тому будинок від газопостачання відключили. І вказують на порушення — поки їх не усунули, газ давати не можна. Протягом 4-х днів блакитне паливо поступово дали до 16 квартир, ще дві поки що залишаються без опалення.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/12/08__07_Filippov_Dom_bez_gaza.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/12/08__07_Filippov_Dom_bez_gaza.jpg type=site]

Автор — Сергій Філіпов

Камера — Макс Бодріченко

Вибір редакції

31 день, 31 малюнок. Місяць Inktober-2019 добігає кінця (ВІДЕО)

Кожного жовтня митців з усієї планети об’єднує челендж Inktober  — чорнильний жовтень. Задача у всіх одна -  кожного дня створювати

23 Октябрь, 17:41
“Лісова пісня” українською: вистава Дніпровського академічного театру драми і комедії повертається у новому форматі (ВІДЕО)

Прем`єра драми-феєрії російською мовою відбулася у 2016 році. Але приблизно через рік виставу закрили. Тепер театр драми і комедії готовий

23 Октябрь, 17:21
Гімнаст із Дніпра Володимир Костюк переміг у відкритому турнірі ім. Олександр Береша

Дніпрянин Володимир Костюк став переможцем відкритого турніру зі спортивної гімнастики ім. Олександра Береша. Спортсмен став найкращим у багатоборстві серед майстрів

23 Октябрь, 17:01
Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41