21 апреля 2015, 16:53

Чи насправді у хокей грають тільки справжні чоловіки (відео)

16го квітня у стінах дніпропетровської міськради пройшло урочисте нагородження хокейного клубу “Придніпровськ”. На юнацькому чемпіонаті України з хокею команда взяла “срібло”.

Cуботнього ранку на тренуванні хокейного клубу “Придніпровськ” на льоду серед чоловіків — і дівчата. Уже майже рік до своїх лав клуб приймає і представниць слабкої статі. Їх навчають на тому ж самому рівні, що і хлопців.

«На самом деле никаких нет ограничений. Единственное что — в женском хоккее отсутствует силовая борьба, силовые приемы, немножко лояльнее, не жесткий. Мужской хоккей — жестче. Вот в этом и все отличие. А так, вся форма, все методы, все тренировки, всё то же самое», — каже Сергій Зубко, тренер ХК “Придніпровськ”

Олександра — 19тирічна спортсменка. Із трьох років займалась багатьма видами спорту, але коли вперше встала саме на хокейні ковзани — закохалася, каже дівчина. На льодовій арені тренується майже рік, та надалі планує отримати вищу освіту, пов’язану саме з хокеєм.

«У нас пока в целях учиться, развиваться, тренироваться, то есть мы должны набрать команду. Нам нужны вратари, потому что это пока дефицит. А дальше будем думать. В Киеве есть команда, девочки тоже тренируются, как-то будем с ними связываться, какие-то встречи делать. Еще есть девочки в других городах. По чуть-чуть будем развивать, уже будет интереснее», — розповідає Олександра Сердюк.

Зараз у жіночій команді 7 гравців, вік яких — від 19ти до 49 років. Це достатньо, щоб вийти на лід та зіграти, але недостатньо для повноцінної команди.

Марина — психотерапевт, раніше займалася фігурним катанням, але зараз жити не може без хокею. Вона запалена ідеєю привести жіночий хокей у нашій країні до маштабних розмірів.

«Идет разговор о формировании женской сборной по хоккею. Мы приглашаем всех, кто хочет себя поддерживать в физической форме. Это неважно, кто-то придет просто играть с нами раз в неделю и кататься, потому что любит кататься на коньках или это тот кто хочет более профессионально уйти дальше. Это прекрасный вид спорта, на самом деле. Это очень динамичный, очень активный, интересный, игровой и на самом деле, не такой уж и опасный, как многие люди думают, потому что форма прекрасно защищает», — каже Марина Борисенко, капітан жіночої команди.

Отже, клуб “Придніпровськ” чекає на усіх дівчат та жіночок, які мріють стати хокеїстками.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/04/21__Nadja_khokkeistki.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/04/21__Nadja_khokkeistki.jpg type=site]

Автор — Надія Басіч

Камера — Олександр Вернигоров

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44