12 Травня 2015, 17:25

Допоможіть врятувати дитину ! (ВІДЕО)

 Минулого року 9-річній донці Олі поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. З того часу батьки усіма можливими силами намагаються допомогти дитині подолати страшну хвобору. Після нещодавнього рецидиву стало зрозуміло: мужній дівчинці потрібна трансплантація кісткового мозку, проте грошей на неї у родини не вистачає.

Олі Холодовій у березні виповнилося дев’ять років. Нині школярка прикута до лікарняного ліжка. Мати дівчинки згадує: минулого року донька застудилася й звичайна, на перший погляд, хвороба ніяк не виліковувалася. Після проведення додаткових аналізів лікарі приголомшили: у малої “гострий лімфобластний лейкоз”.

“Простудился ребенок, лечили кашель — все как у всех. Кашель долго не поддавался лечению… Ну, а потом, когда у нас было носовое кровотечение, 40 минут не могли его остановить, вызвали скорую. На следующий день пошли в больницу, сдали анализ крови, ну, и он был, конечно, ужасным…”, – розповідає Альона Холодова, мати дівчинки.

У квітні в дівчинки стався рецидив, який і ускладнив загальну ситуацію. Тож нині Оля на шляху до ремісії й вимушена проходити протирецидивні блоки, замість протоколів проти основного діагнозу.

“Сегодня у нас как раз начинается второй блок, дождемся анализов с Киева… Наша задача сейчас войти в ремиссию. Ну, а дальнейшее — то, что нам показано — это пересадка костного мозга от неродственного донора”, – каже мати Олі.

Дівчинка дуже хоче повернутися додому. Але зараз їй навіть не можна полишати лікарняну палату. Єдине, що допомогає триматися та заспокоює — підтримка матусі й плетіння гумових браслетів на продаж. У такий спосіб дитина намагається допомогти батькам назбирати грошей на операцію.

“Перед тем, как мне вот это вот все поставили, я ходила в четвертую палату, играла там с другими детьми, которые тоже тут лежали…  Ну, с этой штуковиной, перфузером, не хожу никуда”, – говорить Оля Холодова.

Кожен блок лікування вартує родині Холодових чималих сум. Крім того, пересадку кісткового мозку від неспорідненого донора  в Україні не роблять. Тож нині батьки шукають клініку за кордоном. Аби врятувати маленьке життя потрібно  200 тисяч євро. За висновками вітчизняних лікарів, складну операцію необхідно провести не пізніше середини липня. Свою допомогу для маленькій Олі надсилайте за реквізитами, які  бачите на екрані.

РЕЗВІЗИТИ:

ПРИВАТБАНК Р/С: 29244825509100

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Призначення платежу: перерахування коштів (на що, згідно з чим)

на карту №5168757280803737

мати – Холодова Альона Олександрівна

ІНН: 2808001280

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/05/12__Kozlova_Dopomoga_Oly.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/05/12__Kozlova_Dopomoga_Oly.jpg type=site]

Вибір редакції

 Загальне недофінансування психіатричної служби України складає 898 мільйонів гривень

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України», основна мета якого — покращити якість і доступність психіатричної

11 Липень, 19:19
Туристичні “магніти” області визначили на Дніпропетровщині – вибрали більше 10 найцікавіших об’єктів

  Церкви, музеї та природні пам’ятки. На Дніпропетровщині визначили «туристичні магніти» регіону. Обрали більше 10 найцікавіших об’єктів з різних куточків

11 Липень, 13:41
Перша група дніпровських рятувальників повернулась із Луганської області (відео)

О 17:40 9 липня, вдалося локалізувати пожежу сухої трави та лісового масиву на території Новоайдарського району, що  виникла 6 липня поблизу с. Осколонівка та

10 Липень, 22:43
У Дніпрі загинули троє людей — ДТП сталася в ніч проти п’ятниці (КОМЕНТАР)

У Дніпрі у ДТП загинули троє людей, ще одна людина в лікарні. Лобове зіткнення мікроавтобуса «Фольксваген» із легковим «Фордом» сталося

10 Липень, 18:31
По той бік об’єктива: у дніпровському музеї “Машини часу” відкрили виставку, присвячену фотографам (ВІДЕО)

Вернісаж відбувся 9 липня. Автором є відомий дніпровський журналіст і фоторепортер Володимир Рязанов. Він приурочив її до професійного свята —

10 Липень, 17:49
11 липня – день шоколаду. Прогноз погоди на вихідні, Дніпро, область і моря (ВІДЕО)

11 липня - день шоколаду. Прогноз погоди на вихідні, Дніпро, область і моря  

10 Липень, 17:47
Національний Сорочинський ярмарок-2020 відбудеться з 18 по 23 серпня

Наймасштабніший і найвідоміший в Україні та за її межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок - розпочав підготовку до відкриття.

10 Липень, 14:49
Прогноз погоди на п’ятницю, 10 липня. Дніпро і область (ВІДЕО)

09 Липень, 19:20