12 июня 2015, 14:42

Мешканці багатоповерхівки на вулиці Каруни вже багато років домагаються виділення коштів на ремонт покрівлі (ВІДЕО)

Світлана Жижко мешкає на останньому поверсі, каже, що вже практично втратила надію зробити вдома ремонт: через покрівлю, з якої під час дощу просто ллється вода, у дитячій кімнаті оселилися сирість та грибок. Про поклейку шпалер мова взагалі не йде.

«В буквальном смысле слова это льется, это не капает, это струи. Выносится постоянно, по два раза, по три раза на день воду выливаем. Если я на работе — дети этим занимаются», — каже Світлана Жижко, місцева мешканка.

Через незадовільний стан даху в будинку почали руйнуватися стіни — із зовнішнього боку вже вивалюються уламки цегли. Іноді після дощу навіть чути, як вони гуркотять, падаючи вниз, каже Світлана:

«Особенно после дождей вот обваливается вот это все — у меня балкон полностью застелен мелкой крошкой, мелкими кирпичами, потому что стена просто вываливается. И это несущая стена дома, это не просто так».

Ускладнює ситуцію близькість до залізниці — за сотню метрів від будинку регулярно проходять потяги. Це дає будівлі значну вібрацію, тому швидше руйнуються стіни. Добитися від ЖЕКу ремонту мешканці не можуть вже більше 5 років. Вони давно пропонували зробити ремонт самотужки, але щоб ці кошти потім вирахували із квартплати. Але підприємство не погоджується.

«Я, например, предлагала за свой счет отремонтировать, чтобы потом не платить квартплату. Но они от этого отказываются, но в то же время не хотят нам делать ремонт. То есть  дом как будто бесхозный и никто не беспокоится об этом», — говорить Олена Поляковська, місцева мешканка.

У комунальному підприємстві «Жилсервіс-9», на балансі якого знаходиться цей будинок, кажуть: стали його обслуговувати лише кілька місяців тому. До них цим займався інший ЖЕК, який наразі — банкрут. Тому послуг своїм клієнтам вони майже не надавали.

В 19-м ЖЭКе два года арестован счет. Вообще никаких услуг, кроме уборки территории, они жителям не оказывали. Соответственно, при таком финансовом состоянии, до которого они сами довели свое предприятие, они и не могли, теоретически даже, оказывать никакие услуги», — пояснює Олександр Бурчак, директор КП «Жилсервіс-9».

Після гостин нашої знімальної групи, «Жилсервіс» розпочав ремонт покрівлі. А до кінця літа його керівник пообіцяв довести до ладу і фасад багатоповерхівки.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58