29 июля 2015, 18:06

Бійці 194-го понтонно-мостового загону повернулися із зони АТО (ВІДЕО)

Бійці 194-го понтонно-мостового загону повернулися із зони АТО. На Донбасі вони охороняли важливі об’єкти транспортної системи країни. За час виконання обов’язків жодний із бійців не постраждав. Усі військовослужбовці, повернувшись на мирну землю, отримали посвідчення учасників бойових дій. Кращим із кращих вручили подяки за сумлінність.

Солдати шикуються на плацу і здалеку виглядають своїх близьких. До завершення служби лишилися лічені години. Бійцям не терпиться зняти форму та повернутися до мирного життя. Зустрічати Сергія Ковальова прийшла вся родина —  мама, жінка, син. Маленький Данило дуже скучив за татом. А ще хлопчик мріяв потримати батьковий автомат.

Анастасія Ковальова жінка демобілізованого бійця:»Конечно, безумно скучали, не могли дождаться. Данечка очень скучал. Спрашивал каждый вечер, где папа, когда приедет. Сегодня увидел и очень обрадовался. Папу заберём домой и будем играть».

Окрім Сергія у Тетяни Василівни ще двоє синів. І всі вони пішли служити. Жінка молиться за те, щоб кожен із них повернувся додому живим:

«Ждали, молились за него. Весной пришёл ещё один мой сын — Ковалёв Александр. Тоже был в зоне АТО. А сейчас второго сына дождались. Ни один из ребят у меня не укрывался, как пришли повестки — не прятались».

Розпочинається церемонія нагородження. Майже сто вояків отримують посвідчення учасника бойових дій. Із них  двадцять три військовослужбовця відзначені подяками. Рідні з гордістю чують імена своїх Героїв, представлених до нагород. Вони з честю виконували свої обов’зки. У 2014-ve полк відремонтував два мости в Слов’янську та Красній Луці, які підірвали сепаратисти. Цьогоріч завданням бійців була охорона важливих транспортних об’єктів. Як зізнаються військові, служба пройшла відносно тихо та спокійно.

Євген Галузін — сержант 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України:»У нас тихо было. Наверное, самое сложное — это погодные условия. Зимой мороз, ветер. Я не уклонился от мобилизации. Призывался в третьей волне. Желаю, чтобы так каждый поступал».

Вояки планують  чим будуть займатися в мирному житті. Більшість із них повернеться до своїх професій — токарі, водії, будівельники. Кажуть: головне, щоб конфлікт на Донбасі закінчився і їм вже ніколи більше не довелося взути кирзові чоботи та взяти зброю до рук.

Вибір редакції

ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Ганною

09 Декабрь, 19:04
Прогноз погоди на 10 грудня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

  По області очікуємо хмарність і легкий вітер. Температура буде плюсова. А детально про погоду в Дніпрі та містах області

09 Декабрь, 19:01
Українці назвали Житомир найкращим містом за рівнем можливостей та свобод. Дніпро — на 17 місці

Це результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

09 Декабрь, 15:54
1 500 учасників з 25 країн: в Дніпрі проходить міжнародний турнір з танців

У суботу, 7 грудня, в Дніпрі урочисто відкрився XVIII Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». Захід проходить в

09 Декабрь, 14:07
На Дніпропетровщині вручили службові автівки 31 поліцейському офіцеру громади

  На Дніпропетровщині завершила навчання чергова група поліцейських офіцерів громад. Відтепер ще 31 офіцер охоронятиме спокій мешканців у 20 ОТГ

09 Декабрь, 13:57
Більше діджиталізації та нові стажування: молодь Дніпра розповіла Борису Філатову про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі

09 Декабрь, 13:46
Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня

Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня - про це

09 Декабрь, 10:06
Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57