03 сентября 2015, 18:14

У Дніпропетровську, вистрибнувши з вікна восьмого поверху, загинув школяр (ВІДЕО)

Дніпропетровськ, друге вересня, третя година дня. Біля під’їзду багатоповерхівки лежить мертве тіло 9-річного Микити, поруч — згорьовані батьки та сусіди.

«Он очень хороший мальчик , но впечатлительный очень. Он постоянно с папой, с мамой. Он спокойный.  Ребёнок домашний, ребёнок адекватный», — каже сусідка Ольга.

Микита, якому за тиждень мало б виповнитися десять років, помер страшною смертю. На очах паралізованої бабусі та сусідки, яка доглядає за хворою жінкою, хлопчина, без особливих пояснень, вчинив суїцид.

«5-классник пришел со школы. Сказал своей бабушке, что у него были некие проблемы в школе. Зашел в спальню, снял сетку и выпрыгнул из окна», — розповідає Ганна Старчевська, керівник сектору Дніпропетровського МУ міліції.

У сусідки, на очах якої хлопчина вкоротив собі віку, стався нервовий зрив. Спілкуватися із журналістами жінка відмовилася, натомість її донька зголосилася переповісти, як все було:

«Сетка с окна лежит на кровати и он стоит на подоконнике. Она ему говорит: Никита, что ты делаешь, сынок, иди поговорим. Он ей только помахал рукой и прыгнул».

«С ушей, со рта кровь пошла. Пульса попробовал нету. Все. Я ему глаза закрыл. Помолился», — пояснює свідок Сергій.

Батько загиблого хлопця не стримує сліз. Чоловік каже: того ранку до школи Микита йшов у гарному настрої. Що, а головне — хто міг зламати психіку синові та підштовхнути його до фатального кроку, — не розуміє.

Однокласники загиблого розповідають: під час уроку Микита почав бавитися, пускаючи мильні кульки. Це не сподобалося вчительці української мови й вона зробила йому зауваження. Обурившись, хлопчина заліз під парту і до кінця уроку звідти не вилазив.

Ольга Федорівна, бабуся однокласника загиблого хлопця: «Каже: такого конфлікта, бабушка, не було. Просто учитель сказала, шо нельзя на уроках, він пускав пузирі, ну, нельзя на уроках, мол, спрячь, чтобы это  больше не повторилось. От так мне сказал мой внук, вони ж в однім класі».

Один із старшокласників переповідає іншу конфліктну ситуацію, в епіцентрі якої того дня опинився хлопчина. Виявляється, на уроці біології Микиту по голові вдарив однокласник. Микита дав здачі, це помітила вчителька.

«Там были разборки какие-то. Потом, в итоге, учительница его вывела из кабинета и начала на него орать».

Директорка школи дивується і запевняє: конфліктних ситуацій за участі Микити в той день не було.

Людмила Хмеленко, директор школи №142 м.Дніпропетровська:»Контакт ребенка с детьми был нормальным. Был контакт учителя с родителями, был очень тесный. Никаких признаков тревожности не было замечено у ребенка».

Так хто ж довів хлопчину до самогубства і чи винна у цьому школа? Відповідь на це запитання правоохоронці обіцяють оприлюднити по завершенню слідства.

«В рамках досудебного расследования будут допрошены родители, учителя, а также ученики, дабы установить причину конфликта», — каже Ганна Старчевська.

Автори — Евеліна Михайленко, Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов

Вибір редакції

Держгеокадастр наповнив місцеві бюджети на 1,2 млн орендної плати за землю за тиждень

Протягом тижня регіональні органи Держгеокадастр здійснили продаж прав оренди на 24 земельні ділянки. Загальна площа – 355 га.

17 Ноябрь, 18:49
16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку України (КОМЕНТАР)

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв'язку України Свято заснували в 1994 році на пропозицію "Укртелерадіокомпанії".  Керівництво держави

16 Ноябрь, 08:32
Державний бюджет, що ухвалила ВР, для міст України — катастрофічний: коментар міської ради Дніпра (коментар)

Державний бюджет, що днями ухвалила Верховна рада, для міст України катастрофічний. Таким словом коментують його прийняття у міській раді. Головна

15 Ноябрь, 23:23
Доля дітей з аутизмом у Дніпрі залежить від порозуміння обласної та міської влади (КОМЕНТАР)

Доля 23 дітей з аутизмом - і досі невідома. Центр на вулиці Табачній у Дніпрі, що займається реабілітацією, відраховує вихованців.

15 Ноябрь, 23:18
Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку картин братів-близнюків Михайла та Миколи Кубликів (ВІДЕО)

Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку живописних робіт братів-близнюків — Михайла та Миколи Кубликів. Вернісаж відбувся 14-го листопада. На

15 Ноябрь, 19:16
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 листопада. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Ноябрь, 18:52
Дніпряни стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День” (ВІДЕО)

  Наші в Києві: двоє дніпрян стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День”. Переможці двох номінацій — волонтерка і поетеса

15 Ноябрь, 18:29
Не сплачуєш аліменти — прибирай місто. З 1го листопада злісні боржники вийшли на суспільно-корисні роботи (ВІДЕО)

Не платиш аліменти - прибирай місто. Таке рішення прийняли депутати міської ради Дніпра наприкінці жовтня. За планами, комунальники будуть надавати

15 Ноябрь, 15:06