16 сентября 2015, 19:12

Борис Філатов впевнений, що основні конкуренти на виборах у Дніпропетровську це бідність людей і повністю зруйнована система ЖКГ.

Фото_Еспресо

На виборах мера Дніпропетровська найголовніші конкуренти — це бідність людей і повністю зруйнована система житлово-комунального господарства. Про це в ефірі програми Еспресо.TV «Вечірній Телеекспрес» заявив лідер партії «УКРОП» Борис Філатов. 

«Конкуренти у нас — це бідність людей, конкуренти, якщо ми говоримо про місцеві вибори, — це повністю зруйнована система житлово-комунального господарства. Куди не подайся — всюди клин», — пояснив свою думку політик.

У той же час Борис Філатов впевнений, що ні в якому разі не можна допустити реваншу з боку опозиційних сил. На його думку, деякі екс-регіонали на наше здивування абсолютно комфортно сьогодні себе почувають і намагаються повернутися до влади. — На жаль, ті люди, які сиділи в Дніпропетровську, і не тільки в Дніпропетровську, а в тому числі на Донбасі, в Луганській області, які розпалювали війну, підливали в це багаття бензину, вони себе почувають зараз абсолютно комфортно. І в першу чергу, тому що у чинного глави держави немає політичної волі цих людей закликати до відповідальності.

Також народний депутат прокоментував тему так званої «війни олігархів», якою активно спекулюють деякі ЗМІ напередодні місцевих виборів. 

«Ігор Коломойський «оголосив» війну Президенту. — Я б сказав так — це не війна олігархів, це навмисна риторика, яка зараз поширюється і сьогодні ми з вуст керівника пропрезидентської фракції пана Луценка, що це війна олігархів. Нехай, напевно, олігархи при владі спочатку подивляться на себе в дзеркало», — зазначив Борис Філатов.

Політик упевнений, що справжній олігарх, це мільярдер, який знаходиться на чолі держави. І який, всупереч вимогам коаліції продавати державну власність під час війни, не поспішає розлучатися зі своєю. Хоча давно вже це мав зробити.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10