13 октября 2015, 18:26

Боєць добровольчого батальйону «ОУН» із позивним «Рубін» продовжує боротьбу за здорове життя та українське громадянство(ВІДЕО)

Хлопчина із російського міста Ульянівськ приїхав до України заради  Майдану. Натхненний ідеєю Революції Гідності, залишився тут, як волонтер, а потім добровольцем вступив до батальйону «Шахтарськ». У вересні цього року Сергій підірвався на міні — рятував побратимів із такою самою долею.

Сергій Петровичев, боєць добровольчого батальйону «ОУН»:»Получилось так, что попал на мину на растяжке и получил довольно-таки серьёзные ранения. Сломал бедро, многочисленные проникающие ранения от осколков, сквозные, потерял около 2-2,5 литров крови и чудом меня там спасли. Вовремя наложили жгут и вовремя эвакуировали».

Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова:»Врачи на первом этапе сделали все возможное, чтобы спасти. Но предстоял еще ряд операций, в т.ч. и ампутация, которая до сих пор является угрозой для нашего воина. И мы делаем все возможное, чтобы ногу спасти. Применяем все методики новые, в т.ч. и вак-терапию, для того, чтобы человек не был инвалидом».

Цей тиждень для бійця вирішальний. Якщо лікарі помітять рух до одужання, то чергова операція зможе відновити діяльність кінцівок. В іншому разі — на хлопця чекає ампутація. Лікування вимагає дорогих антибіотиків та медичних препаратів. Представники швейцарської благодійної організації збирають кошти для допомоги, але щоденно виникають нові потреби. Волонтери, які відвідують Сергія, зауважили: за останні три дні у бійця впала температура. Тому, кажуть, надія на одужання є.

Марина Ткаченко, практикуючий психолог, волонтер швейцарської благодійної організації:«Несколько раз мы проводили психологические встречи, после которых Серёжино состояние заметно улучшилось, что меня очень радует. Он начал улыбаться, у него позитивный настрой на будущее. Он готов идти вперёд, он смело смотрит вперёд. Была температура, потом был воспалительный процесс. После общения психологического открылись раны, пошёл гной – то есть это говорит о том, что пошёл процесс выздоровления организма».

А Сергій тим часом уже планує майбутнє — мріє одружитися та збудувати родину. Наречена чекає лишень, аби коханий піднявся з ліжка. Подарувати хлопцю можливість танцювати на власному весіллі можемо всі разом. Рахунок для благодійних внесків ви бачите на екрані. До речі, зараз український патріот російського походження намагається отримати громадянство України. І поки це болюче питання не вирішене, він не зможе втілити багатьох сподівань.

Сергій Петровичев, боєць добровольчого батальйону «ОУН»:«В России мы занимались оппозиционной деятельностью, участвовали в различных политических акциях. Соответственно, отношение к нам в России на данный момент, как к пятой колонне, — мы там не совсем желанные люди, так скажем. Хочется получить украинское гражданство. Тем более, мы подготовили полный пакет документов и отправили его».

Вибір редакції

ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Ганною

09 Декабрь, 19:04
Прогноз погоди на 10 грудня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

  По області очікуємо хмарність і легкий вітер. Температура буде плюсова. А детально про погоду в Дніпрі та містах області

09 Декабрь, 19:01
Українці назвали Житомир найкращим містом за рівнем можливостей та свобод. Дніпро — на 17 місці

Це результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

09 Декабрь, 15:54
1 500 учасників з 25 країн: в Дніпрі проходить міжнародний турнір з танців

У суботу, 7 грудня, в Дніпрі урочисто відкрився XVIII Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». Захід проходить в

09 Декабрь, 14:07
На Дніпропетровщині вручили службові автівки 31 поліцейському офіцеру громади

  На Дніпропетровщині завершила навчання чергова група поліцейських офіцерів громад. Відтепер ще 31 офіцер охоронятиме спокій мешканців у 20 ОТГ

09 Декабрь, 13:57
Більше діджиталізації та нові стажування: молодь Дніпра розповіла Борису Філатову про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі

09 Декабрь, 13:46
Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня

Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня - про це

09 Декабрь, 10:06
Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57