13 Жовтня 2015, 18:26

Боєць добровольчого батальйону «ОУН» із позивним «Рубін» продовжує боротьбу за здорове життя та українське громадянство(ВІДЕО)

Хлопчина із російського міста Ульянівськ приїхав до України заради  Майдану. Натхненний ідеєю Революції Гідності, залишився тут, як волонтер, а потім добровольцем вступив до батальйону «Шахтарськ». У вересні цього року Сергій підірвався на міні – рятував побратимів із такою самою долею.

Сергій Петровичев, боєць добровольчого батальйону «ОУН»:”Получилось так, что попал на мину на растяжке и получил довольно-таки серьёзные ранения. Сломал бедро, многочисленные проникающие ранения от осколков, сквозные, потерял около 2-2,5 литров крови и чудом меня там спасли. Вовремя наложили жгут и вовремя эвакуировали”.

Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова:”Врачи на первом этапе сделали все возможное, чтобы спасти. Но предстоял еще ряд операций, в т.ч. и ампутация, которая до сих пор является угрозой для нашего воина. И мы делаем все возможное, чтобы ногу спасти. Применяем все методики новые, в т.ч. и вак-терапию, для того, чтобы человек не был инвалидом”.

Цей тиждень для бійця вирішальний. Якщо лікарі помітять рух до одужання, то чергова операція зможе відновити діяльність кінцівок. В іншому разі – на хлопця чекає ампутація. Лікування вимагає дорогих антибіотиків та медичних препаратів. Представники швейцарської благодійної організації збирають кошти для допомоги, але щоденно виникають нові потреби. Волонтери, які відвідують Сергія, зауважили: за останні три дні у бійця впала температура. Тому, кажуть, надія на одужання є.

Марина Ткаченко, практикуючий психолог, волонтер швейцарської благодійної організації:«Несколько раз мы проводили психологические встречи, после которых Серёжино состояние заметно улучшилось, что меня очень радует. Он начал улыбаться, у него позитивный настрой на будущее. Он готов идти вперёд, он смело смотрит вперёд. Была температура, потом был воспалительный процесс. После общения психологического открылись раны, пошёл гной – то есть это говорит о том, что пошёл процесс выздоровления организма”.

А Сергій тим часом уже планує майбутнє — мріє одружитися та збудувати родину. Наречена чекає лишень, аби коханий піднявся з ліжка. Подарувати хлопцю можливість танцювати на власному весіллі можемо всі разом. Рахунок для благодійних внесків ви бачите на екрані. До речі, зараз український патріот російського походження намагається отримати громадянство України. І поки це болюче питання не вирішене, він не зможе втілити багатьох сподівань.

Сергій Петровичев, боєць добровольчого батальйону «ОУН»:«В России мы занимались оппозиционной деятельностью, участвовали в различных политических акциях. Соответственно, отношение к нам в России на данный момент, как к пятой колонне, – мы там не совсем желанные люди, так скажем. Хочется получить украинское гражданство. Тем более, мы подготовили полный пакет документов и отправили его”.

Вибір редакції

Замість асфальту – провалля. Ями знову утворилися на проїзній частині вул.Канатної (ВІДЕО)

Відкриті люки на пішохідній зоні, провалля асфальту на прожджій частині. На перехресті вулиці Канатної та  проспекту Пушкіна  утворилися помітні провалини

16 Липень, 18:11
Прогноз погоди на п’ятницю, 17 липня. Дніпро і область (ВІДЕО)

Усім привіт! На "9 каналі" час прогнозу погоди, з вами Синоптик Ед, готуйтеся слухати що буде 17 липня.  У православному

16 Липень, 17:51
У міській лікарні Покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги

«Загалом запланували створити в опорних лікарнях області 13 таких відділень – відповідно до програми Президента України «Велике будівництво». Їх облаштують

16 Липень, 14:30
Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра знову спиляли дерева (КОМЕНТАР)

Замість блакитних ялинок — парковка. У центрі Дніпра, поблизу цирку, спиляли близько 10 блакитних ялинок. На сусідніх деревах є мітки

15 Липень, 22:48
Петриківка у кіно: в Дніпрі презентували дитячий мюзикл “Дронині Мандрони” (ВІДЕО)

День прем'єри у Дніпрі. 15 липня кінематографісти провели прем'єрний показ дитячого музичного фільму “Дронині Мандрони”. Картину зняли за кошти області.

15 Липень, 17:12
У Дніпропетровській області новий очільник Головного управління Національної поліції

У Дніпропетровській обласній поліції - кадрові зміни. 15 липня заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив керівному складу нового

15 Липень, 16:47
Чому відпочинок у Бердянську – “по-богатому”? Прогноз погоди на 16 липня (ВІДЕО)

Вітаю всіх! На "9 каналі" час прогнозу погоди, з вами Літній Синоптик Ед. В центрі нашої уваги – четвер, 16

15 Липень, 16:43
На Дніпропетровщині обмежили час роботи нічних клубів та кафе

На Дніпропетровщині посили карантин, заборонивши закладам громадського харчування та нічним клубам працювати з 23:00 до 7:00. Про це повідомляє "

15 Липень, 15:36