10 ноября 2015, 15:40

«Ефективний господарник» Вілкул не зміг запропонувати модель реформування міської системи ЖКГ – політолог

Судячи із заяв Олександра Вілкула щодо реформи ЖКГ в Дніпропетровську, лідер «Опозиційного блоку» взагалі слабо розуміє суть реформи і яка реальна допомога сьогодні потрібна від міської ради і мера. Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі політолог Андрій Шуліка.

 «Усі заяви Вілкула зводяться до того, що можна знизити тарифи, взявши ще кілька величезних кредитів, які знову можна буде «освоїти». Яким же повинен бути «господарник», якщо він навіть моделі реформування запропонувати не може. Адже Вілкул дійсно ніяких реальних змін у сфері міського ЖКГ не пропонує», — написав політолог.

На противагу політиці лідера «Опозиційного блоку», Андрій Шуліка наводить інший приклад — Бориса Філатова, який, на думку політолога, робить правильні і дійсно потрібні кроки на шляху до реформування системи ЖКГ і реального розподілу фінансів мешканців на потреби будинку, а не в тіньові схеми.

Експерт упевнений, що у зв’язку з набранням чинності закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», сьогодні дуже важливо в першу чергу надавати всіляку, у тому числі організаційну та юридичну, підтримку ОСББ, що тільки формуються. Андрій Шуліка впевнений, що в цьому напрямку особливої ​​уваги заслуговує ініційований Філатовим проект «Школа управлінців будинків». Адже реальна допомога повинна бути спрямована на навчання початківців та досвідчених представників ОСББ, що набагато спростить їх роботу.

«Нещодавно відбувся форум з ініціативи Бориса Філатова, присвячений основам діяльності ОСББ, видана спеціальна книга, працює школа кербуда, проводяться круглі столи, присвячені питанням ЖКГ. Тобто у Філатова є чітке розуміння того, що і як потрібно робити. І він це робить», — пояснює політолог.

У зв’язку з абсолютно протилежним підходом двох кандидатів у мери Дніпропетровська до вирішення важливих проблем, у тому числі і ЖКГ,

Андрій Шуліка задає логічні запитання.:»Яким же треба бути «ефективним господарником», щоб навіть не почати роботу з допомоги громадянам у самоорганізації? Або краще почекати і «по-тихому» передати будинки, які не створили ОСББ, своїм фірмам, які просто замінять ЖКГ на приватні підприємства? Відповіді на ці питання цілком риторичні», — упевнений політолог.

Вибір редакції

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50
Дніпропетровська область на другому місці в Україні за кількістю складених у 2019 році адмінпротоколів за керування у нетверезому стані

Дніпропетровська область займає друге місце в Україні за кількістю складених у 2019 році адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.

22 Январь, 17:27
У комунальну власність Дніпра прийняли майже 36 км зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення

У Дніпрі у комунальну власність територіальної громади міста прийнято майже 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення у різних

22 Январь, 13:37
Дніпровська міська рада розширила перелік нерухомого майна для приватизації

Міська рада Дніпра приватизує ще 68 нежитлових об’єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 січня

22 Январь, 13:32
Леоніда Маньковського затвердили на посаді заступника Дніпровського міського голови

Депутати Дніпровської міської ради затвердили Леоніда Маньковського на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

22 Январь, 13:30
У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей 

У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Він розташується на лівому березі за адресою:

22 Январь, 13:27
У Дніпрі для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування поновили фізіотерапевтичні процедури

У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування розширили послугу денного догляду та соціальної адаптації. Для підопічних центру проводитимуть фізіотерапевтичні процедури

22 Январь, 13:23