08 декабря 2015, 18:36

Професія — мандрівник: із подорожі довжиною у 2000 км морем повернувся Сергій Гордієнко (ВІДЕО)

Безмежжя води та маленький човник — такими були будні пана Сергія протягом двох з лишком місяців. Поки тривала морська подорож.

«Туман закрывает практически видимость, но, несмотря на все на это, хорошо видны берега тех участков акватории, где я прохожу. Вот перед нами Гавриловский мыс и весь Гавриловский залив».

Рушаючи у подорож першого вересня, мандрівник планував сплавлятися на каяці Дніпром до Одеси, а звідти морем — через Румунію, Болгарію, Туреччину— до Ізраїлю. Та життя трохи змінило амбітні плани.

Сергій Гордієнко, мандрівник: «К сожалению, мое снаряжение не позволяет этого сделать. Эта лодка — она уже не тянет такую экспедицию. Мне удалось дойти до румынской границы, это туда и обратно, в общем, получается две тысячи километров».

Цю подорож називає тепер підготовкою, у липні наступного року до Палестини, каже, допливе. А поки збирає кошти, адже на рахунку — нуль. Підтримують мандрівника зазвичай забезпечені друзі, які захоплюються його відважністю. Та зараз криза — от і коштів забракло. А просто серед людей зібрати необхідну суму не виходить. Та Сергій не впадає у відчай: аби полоскотати нерви та набратися дивовижних вражень, фінансів вистачило.

Сергій Гордієнко, мандрівник: «В этой экспедиции, получается, у меня шесть штормов. В четырех из них я непосредственный участник этих штормов. Наиболее сильный, который прошел в начале этого столетия, это восточный фронт, который прошелся по всем морям. А поскольку это меня застало в море, выйти на берег я уже не мог и поэтому я почти сотню км преодолел за полтора суток!»

Коли погода дозволяла пришвартуватися та відпочити — жив по-спартанськи, за виключенням лекцій з техніки та психології виживання, які давав подекуди. Та більшість часу все ж провів на воді. Так призвичаївся, що й по землі ходити незвично — от і з нами спілкується з човна. На цій зупинці не виходить — так у каяці і направився на житловий масив «Перемога», додому, до дружини.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/12/08__09_Varava_puteshestvennik.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/12/08__09_Varava_puteshestvennik.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10