15 декабря 2015, 16:15

«Не треба працювати на благо мера. Потрібно працювати на благо Дніпропетровська», — Борис Філатов

Очільник міста впевнений — навіть серед так званої «непромерской коаліції» знайдуться розумні люди, готові повноцінно працювати на благо міста. Про це він заявив в інтерв’ю сайту «Главком».

«З чого ви взяли, що у нас формується «непромерская коаліція»? Дивіться, голоси розділилися рівно навпіл. Але, я сподіваюся, що всередині «непромерскіх» фракцій знайдуться розумні люди, які будуть працювати на благо міста», — сказав Борис Філатов.

Він також додав, що фракція «УКРОП» на посаду секретаря міськради підтримує главу фракції БПП Каміля Примакова.

«Його мені порадила група шанованих народних депутатів від «Солідарності», які представляють Дніпропетровськ. У них же там, всередині, є своя корпоративна вертикаль. Чому вибір припав на Примакова, а не на Петрова, Іванова чи Сидорова, мені невідомо», — розповів мер.

За словами Бориса Філатова, є і альтернативні кандидатуру на пост секретаря міськради.

«Ходять різні розмови. Причому, ходять розмови навіть, що якогось Загіда Краснова хочуть в секретарі міськради. Є частина людей в «Опозиційному блоці», які проти нього, тому що вони знають, як ця людина «нахозяйнувала» вже. З іншого боку, «Опозиційний блок» претендує на секретаря міськради. І, напевно, в цьому є логіка, у них за чисельністю найбільша фракція. Нехай вони між собою розбираються. У них усередині проблем не менше, а, може й більше, ніж усередині «промерської коаліції», — повідомив він.

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44