17 февраля 2016, 19:28

Діти — дітям: школярі з Підгороднього збирають гуманітарну допомогу для своїх однолітків на Донеччині (ВІДЕО)

Волонтери розповідають, що спочатку допомагали в основному бійцям, зараз же підтримують і дітей. Найбільш потрібне — одяг та харчі. До благодійного руху долучилися дві підгороднянські школи.

Юлія Криворучко, президент Підгороднянської школи №2:»Ми організовували ярмарки, ми збирали пластикові кришечки для протезів, також батарейки для приладів нічного бачення, різну гуманітарну допомогу — продукти, речі — все, хто що міг, те і приносив».

Тепер діти допомагають і своїм ровесникам — збирають всією школою речі та продукти. Потім місцеві волонтери відвезуть цю гуманітарку до школярів села Новоселівка Волноваського району.

Але спочатку потрібно завантажитись — зібрати усю допомогу до машини, яка поїде за півтисячі кілометрів відвозити гуманітарку. Збирають її у двох школах, храмах, а також у місцевій міськраді.

«Все, що ми зібрали для воїнів, великий привіт передайте їм. Передайте, що ми їх любимо, що їх помнимо».

Тут продукти збирають самі працівники міськради. Також приносять просто небайдужі місцеві жителі — вони вже звикли, що волонтери регулярно їздять на схід країни.

Отець Василь, військовий капелан:»Щойно зустріли на порозі бабусю пенсійного віку. Дивіться — гарячі пиріжечки. Можете попробувати — просто гарячі ще, тільки з плити. Хлопцям буде приємно, думаю, завтра ми їм постараємось довезти гарячими».

Волонтери кажуть, що зараз бійці вже не так гостро потребують їжі — перважно просять чогось смачного, аби урізноманітнити раціон. Найчастіше хочеться солодкого. Раніше активісти відвозили допомогу регулярно — раз на тиждень. Зараз вдається приблизно вдвічі рідше — люди стали приносити менше.

Отець Василь, військовий капелан:»Зараз їдемо в четверту школу Підгороднього, довантажуємося — і сьогодні вночі відправляємося в зону АТО і до дітей».

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58