17 февраля 2016, 22:40

Дивні справи депутатські. Як виглядають слухання у Дніпропетровській міській раді — погляд збоку (відео)

Депутатські слухання по-Дніпропетровськи. У сесійній залі міськради Дніпропетровська 17 лютого вкотре відбулося щось малозрозуміле. Що намагалися зробити депутати та що з того вийшло -передаємо атмосферу майже без коментарів.       Перший незвичний кордон дивує вже у коридорі: перед сесійною залою чимало правоохоронців, які не просто стоять — просять показати сумки. Ключі від балкону для ЗМІ не дав сторож, у залі вимкнено опалення та систему “Рада” разом з мікрофонами. Тому говорять про справи гучно. Які зміни треба внести до регламенту — озвучує Артем Хмельников.

Артем Хмельников, голова фракціїї “Самопоміч” у Дніпропетровській міскраді: “Депутат не міг бути самостійним автором та самостійно…. » — «Вас не чутно!» — «Та самостійно організовувати роботу по нормапроектуванню…»

Збарская несет мегафон: “…наступна позиція…» —  «Мегафон?» — «Ну, если хочешь…”

Вирішили просто говорити голосно. Про регламент наступної позачергової сесії та основні питання, які на ній треба розглянути. Такий порядок — перед сесією все це обговорюють окремо, аби потім дрібницями не займати час. Головні питання — положення про регламент, створення дев’яти депутатських комісій та про виконавчі органи на місцях. Після доповіді автора — питання. Раптом слово взяв член партії «УКРОП» Геннадій Глядчишин. І у приватний мікрофон з колонкою довів до громадськості інформацію про побиття одного з депутатів.
Геннадій Глядчишин, заступник голови фракції «УКРОП» Дніпропетровської міскради: “На даний момент ці дії розслідуються компетентними органами…» — «Это очень важно?» — «…які стурбовані цим інцидентом… і зазиваєм всіх депутатів не бути байдужими…» Збарская в мегафон: «Почему вы не поднимали этот вопрос, когда меня псевдопатриоты избивали на сцене ногами?»
Слово бере громадськість. Просять питати по озвученим темам.

«Депутат повинен вести засідання державною мовою!”

Стосовно ж таки регламенту майбутньої сесії, слово взяв заступник мера Олександр Санжара, щасливий власник переносної колонки з мікрофоном.

Олександр Санжара, перший заступник Дніпропетровського міського голови: «… Вы быстро говорите, ничего непонятно» — «Я буду розмовляти повільно, аби було зрозуміло. Ми вже здійснювали обговорення регламенту, була створена робоча група і представники всіх фракцій мали можливість вносити зміни до регламенту. І цей регламент в сформованому вигляді є в електронному вигляді. На жаль, я не публікував його, адже я не є його автором, а його автором є колектив. Зокрема, в обговоренні брав участь Артем Хмельников». Загід Краснов, секретар Дніпропетровської міскради: “То, что сейчас творится, вы понимаете — это ненормально. Когда сидит здесь и.о. заместителя мэра, Санжара Александр Александрович, отключил систему РАДА, отключил нам микрофоны, не дает нам возможность говорить, при этом принес свой микрофон, личный,  поставил и разговаривает — это ненормально. Сейчас, если вы пришли сорвать общественные слушания — может быть, вам лучше выйти из зала».
Артем Хмельников взяв на себе зобов’язання доробити регламент, і це ухвалили присутні депутати. Усі свої пропозиції вони тепер мають направляти до нього. Наразі дата позачергової сесії міськради невідома.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58