04 апреля 2016, 16:29

На 66-му та 115-му маршруті замінили автобуси (ВІДЕО)

  Конкурс серед перевізників 66-го та 115-го маршрутів пройшов ще в листопаді, проте через велику кількість оскаржень новий переможець тендеру вийшов на маршрути лише зараз. Про заміни спринтерів на автобуси першого класу дізнавалася Анастасія Фесюра. Спринтери “Мерседес” “Б” класу на 66-му маршруті замінять уживані “Лоцмани”. 16 автобусів так званого першого класу мають більшу пасажиромісткість, таким чином, ранкові черги покоротшають, а пересування має стати більш комфортним.
Наталя Полякова, пасажирка:  “Очередь была аж от хлебного киоска по утрам, минут 40 нужно было стоять в очереди. Раньше люди долго ждали маршруток с других остановок — совсем невозможно было уехать, а сейчас разгрузили маршрут, я считаю!»
Перший же автобус, який під’їхав до нас — із розбитим лобовим склом. За пунктом №31 Правил дорожнього руху, така машина працювати не може. Чому пошкоджений автобус на маршруті — пояснюють невпевнено. Нібито зранку був цілий, це вже у процесі тріснуло. Утім, не кажуть і про те, у скільки обійшовся АТП один такий “Лоцман”.
Андрій Русавський, директор АТП “Автотранссервіс”:  “Ну, это коммерческая тайна! Я могу сказать сколько стоит автобус, который сейчас, если кто-то хочет купить… Потому что сейчас нужно уже завозить автобусы «Евро-6». На сегодняшний день такой автобус там стоит около 50 тысяч евро… От 50 тысяч евро».
Тим часом обслуговувати 115-ий маршрут теж вийшли чотири «Лоцмани», але обладнані газобалоновою установкою. Подібні, каже директор АТП, вже їздили на 120-му маршруті. Замість дизпалива вони використовують газ — це більш екологічно.
Андрій Русавський, директор АТП “Автотранссервіс”: “На сегодняшний день в Европе очень большое количество транспорта ездит на газу, вот. А поскольку мы задали вектор направления нашего государства, то мы стараемся не отставать. Я думаю, что мы первые в Украине, которые приобрели такого класса автобусы газовые. Будем внедрять в городе Днепропетровске!»
Впроваджувати цей екологічний вид транспорту, запевняють, будуть без підвищення вартості проїзду, адже витрати на паливо та газ майже однакові. Замінювати ж маршрутні таксі на автобуси планують поступово, протягом року. Ірина Прилипа, директор департаменту транспорту та зв’язку Дніпропетровської міськради:  “Спринтеров где-то сейчас балансируется на уровне 50% от общего выхода на линию. Но менять его можно только планово, проводя конкурсы — то, чего мы добиваемся и то, за что мы боремся даже в судах».  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10