17 мая 2016, 17:58

Чергове «полегшення життя громадян»: виписатися і прописатися тепер можна в одному місці (ВІДЕО)

Реєстрація місця проживання швидко та легко — реальність чи обіцянки чиновників? З 4-го квітня діє постанова Кабміну, згідно з якою ця процедура передається у відання місцевих органів влади. Всі дані про реєстрацію будуть, як і раніше, міститися в Єдиному демографічному державному реєстрі. За словами службовців, тепер увесь процес значно спростився.

Минуло більше місяця з моменту передачі процедури реєстрації громадян під опіку міськради. Очільники Дніпропетровська вважають: процесс тепер став простішим та зручнішим для пересічних мешканців.

Андрей Понамарев, директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міськради: «Не обязательно в одном месте выписываться, а в другом — прописываться. Достаточно сейчас обратиться в тот орган, который будет прописывать. И сразу же вас автоматически и выпишут и пропишут, в одном месте. На сегодняшний день в 5 точках проводится регистрация физических лиц. Места эти расположены в районных исполкомах».

Всього лише 5 відділень, де можливо отримати послуги із реєстрації. Для такого міста, як Дніпропетровськ, такої кількості — недостатньо, вважають представники громадських організацій.

Сергій Логутенко, голова галузевої ради учасників ринку нерухомості в Дніпропетровській області: «С 4-го апреля мы знаем, как это работает реально. И что произошло за то время, пока эта система работает. Если вы подъедете в один из этих центров, о которых мы говорим сегодня, то вы увидите, что там творится. Там примерно то же самое происходит, что и в 2005 году в БТИ города Днепропетровска —  очередь, запись, списки, 40 человек стоит в очереди. Не готова система, которая сейчас работает, обслужить такое количество людей».

Втім, у департаменті адмінпослуг з думкою громадських активістів не згодні.

Андрей Понамарев, директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міськради: «Действительно, люди приходят. Особенно  с утра. Массово, до работы, все хотят все сделать. Но я лично и начальники отделов приезжают туда. Вдвое или втрое уменьшилось количество людей, которые раньше приходили с утра. Драк там сейчас нет».
 

А чи справді зараз у відділах реєстрації стало менше черг? Ми вирішили перевірити це самостійно.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/05/17__03_Berezhnoj_registratsija.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/05/17__03_Berezhnoj_registratsija.jpg type=site]

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44