13 июня 2016, 17:00

Дніпряни влаштували масштабне свято на підтримку спорту (ВІДЕО)

Зірки естради, олімпійські чемпіони, віце-міс України та черлідери. Що може об’єднати усіх цих людей? 

Представники бізнесу, благодійності, влади, мистецтва, естради і громадськості. Святковий фестиваль «Жити здорово» зібрав учасників усіх напрямків.

Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради: «Это уже традиционно третий фестиваль, который мы провели совместно с общественной организацией «Єдиний простір». Это инициативные такие люди, которые объединились и уже много лет популяризуют и активный образ жизни, и здоровый образ жизни, и здоровое питание, и вообще, много нужных для общества инициатив. В планах у нас организация такого фестиваля и в Днепродзержинске, и в Никополе».

Олександр Шикуленко, заступник міського голови Дніпра з питань діяльності виконавчих органів: «Целый день, начиная с 12 часов и заканчивая 8 часами вечера, на центральной сцене при входе в парк Глобы будут выступать различные творческие коллективы – не только наши днепропетровские. Будут выступать черлидеры, танцевальные коллективы, детские».

Фестиваль розпочався з молодіжного танцювального флешмобу. Організатори назвали його «вірусним»…

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Чтобы было заразительно. Иногда можно заразиться плохими вещами, а нам бы хотелось, чтобы заражались хорошими вещами, и они размножались быстро и росли».

Цього року свято націлене на підтримку спортсменів різних категорій, а також футбольної збірної на «Євро-2016» та літньої олімпіади у Бразилії. Під час флешмобу на рушникові, довжиною 8 метрів, гості фестивалю писали побажання олімпійській збірній. Потому, разом із фондом «Міс України», рушник помандрує до інших областей.

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Города Львов, Одесса, Харьков – там мы будем писать пожелания на этот рушник. И потом, когда будет церемония проводов нашей олимпийской команды на Рио-2016, мы этот рушник будем вручать олимпийцам. И он будет их греть нашими пожеланиями, нашими хорошими вкладами».

Для олімпійців Дніпра, що завітали на фестиваль, вручення рушника стало приємною несподіванкою. Дехто з них завітав на свято аби просто відпочити з родиною. Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічного веслування, привела сюди сина. За будь-якої нагоди малий тікає до яскравих солодощів і творчих майстерень, але і спортивні гени дають про себе знати.

Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічної греблі, представляє Україну на Олімпійських іграх-2016: «Ему только 2 года, но да, в академической гребле у него уже есть положительные результаты. Он садится в мамину лодку, хотя не достаёт ни до чего, но что-то пытается делать, то же самое, что и мама. Этот маленький энерджайзер может сделать «неймовірні речі».

Територію парку Глоби умовно поділили на секції: здоров’я, краса, творчість, дитинство, сім’я, спорт. На центральній алеї розташувалися благодійні та громадські організації.

 Віктор Хазан, голова міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Зараз тут принаймні десяток благодійних організацій різного рівня. Навіть приходять ті, кого ми не враховували спочатку – підключилися трохи пізніше. І наша організація «Єдиний простір» об’єднала більш, ніж 40 громадських організацій, які мають, звичайно, свій статут, свої програми. А ми є така парасолька для організацій, яка допомагає взаємодіяти».

Кошти, зібрані благодійниками, зокрема, фондом «Мамине серце», підуть на допомогу дитячим будинкам села Раївка та міста Василівка. Для дітей-сиріт на фестивалі «Жити здорово» — спеціальна програма за участі першої віце-міс України 2015 року.

Еліна Руденко, перша «Віце-міс Україна» 2015 року: «Будем говорить о разных вопросах по поводу благотворительности, здоровья, красоты. Потом приедет очень много детей из детских домов. Им тоже будем рассказывать как можно добиться успеха, ещё что-то. То есть будем их мотивировать».

Тим часом  більшість учасників фестивалю вже мотивовані. У рамках «Жити здорово» відбулось колективне змагання з черлідингу.

 

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51