21 июня 2016, 15:10

Нові тендери на будівництво: на Дніпропетровщині реконструюють 5 будинків для переселенців

На це Уряд Німеччини виділив близько 65 мільйонів гривень. Тендери на роботи розпочнуться вже до кінця літа.
«На початку року ми підписали угоду з Урядом Німеччини про реконструкцію будівель під житло для переселенців, а також шкіл та садочків у 5 громадах Дніпропетровщини. На це іноземні партнери виділяють близько 65 мільйонів гривень. Наразі міста та райони, обрані для участі у проекті завершують підготовку та погодження проектно-кошторисної документації. Незабаром розпочнуться тендери та визначення підрядників», — наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
  Кошти на створення об’єктів для переселенців надає Уряд Німеччини через банк розвитку KfW. Український фонд соцінвестицій обрав для реалізації проекту Запорізьку, Харківську та Дніпропетровську області. На Дніпропетровщині перевагу віддали Павлограду, Кам’янському, Верхньодніпровську, Вільногірську та с. Чумаки Дніпропетровського району. У кожному з цих населених пунктів визначили по одному старому приміщенню, яке давно не використовується, і може бути відремонтованим.
  «Це зруйновані комунальні приміщення, які біля 20 років не використовувалися. Грошей на їх ремонти у місцевої влади бракувало. У цих будівлях створять соціальні гуртожитки для переселенців, самі приміщення залишаються у власності громади. По завершенню конфлікту на сході України відремонтовані приміщення громада знову зможе використовувати на свій розсуд. Також ми обрали у кожній з цих 5 громад ще один об’єкт соціальної інфраструктури – дитячий садочок або школу, які також відремонтують коштом німецької сторони», — зазначила консультант Українського фонду соцінвестицій Анна Аладжальян.
  Вже завершили підготовку проектно-кошторисної документації у Вільногірську. Громаді залишилося лише погодити документи з Німецьким Урядом. Потім оголосять тендер. Тут під соціальний гуртожиток для переселенців реконструюють частину будівлі колишнього дитсадка №5, який не працює понад 20 років, а також замінять вікна у школі № 3.  
«У школі збираємося замінити всі вікна на металопластикові. Нещодавно ми встановили в цій школі  модернізовану котельню, однак всю енергоефективність з’їдають старі вікна ще 60-70-х років. Завдяки проекту ми не тільки отримаємо новий гуртожиток, а й фактично відремонтуємо школу», — розповідає заступник міського голови Вільногірська Ігор Яцевич.
  Завдяки проекту на Дніпропетровщині створять з півтисячі додаткових місць для переселенців. В регіоні за офіційними даними знаходиться близько 80 тисяч переселенців.

Вибір редакції

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50
Дніпропетровська область на другому місці в Україні за кількістю складених у 2019 році адмінпротоколів за керування у нетверезому стані

Дніпропетровська область займає друге місце в Україні за кількістю складених у 2019 році адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.

22 Январь, 17:27
У комунальну власність Дніпра прийняли майже 36 км зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення

У Дніпрі у комунальну власність територіальної громади міста прийнято майже 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення у різних

22 Январь, 13:37
Дніпровська міська рада розширила перелік нерухомого майна для приватизації

Міська рада Дніпра приватизує ще 68 нежитлових об’єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 січня

22 Январь, 13:32
Леоніда Маньковського затвердили на посаді заступника Дніпровського міського голови

Депутати Дніпровської міської ради затвердили Леоніда Маньковського на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

22 Январь, 13:30
У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей 

У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Він розташується на лівому березі за адресою:

22 Январь, 13:27
У Дніпрі для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування поновили фізіотерапевтичні процедури

У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування розширили послугу денного догляду та соціальної адаптації. Для підопічних центру проводитимуть фізіотерапевтичні процедури

22 Январь, 13:23