21 июня 2016, 17:38

Урок доброти для дітей та тварин: до дитячого будинку завітали зоозахисники (ВІДЕО)

Уроки доброти. Саме так називають свої акції зоозахисники. Вони привозять до школярів тварин із притулку. Як кажуть самі волонтери, спілкування із братами нашими меншими йде на користь не тільки дітлахам, але й самим тваринам. Такий урок доброти провели і в будинку-інтернаті для дітей з особливими потребами.

Знайомтеся, це — Бетті. Вона потрапила до притулку для тварин після того, як трамвай переїхав її передні лапи. Волонтери та волонтерки зробили для Бетті спеціальний пристрій. З його допомогою собака вправно пересувається та навіть бігає. Діти від неї у захваті. Дванадцятирічна Настя каже: Бетті — її улюблениця.

Настя — вихованка дитячого будинку-інтернату: «Она очень хорошая и красиво танцует, несмотря на то, что она ходит на коляске».

Ще одна дитяча фаворитка — Трюша, демонструє свої вміння.

Трюші поталанило — її забрали з притулку. Власниця собаки, Олександра, зізнається: кращого друга, ніж Трюша, годі й шукати.

Олександра — волонтерка міської громадської організації із захисту тварин “Вірність”: «С самого щенка гуляли с ней в парках, всегда подходили, спрашивали, можно ли погладить, я всегда разрешаю. И она со щенка знает, что кусать нельзя, обижать нельзя. Максимум, что может сделать — прислониться к ребёнку или облизать. Агрессии у неё вообще нет».

Із солодкими подарунками та розвагами волонтери та волонтерки “Вірності” відвідують інтернат уже котрий рік поспіль. Валерія ділиться: спершу діти боялися собак, адже просто не знали як поводитися із тваринами.

Валерія Ковальова — волонтерка міської громадської організації із захисту тварин “Вірність”: «Эти дети обеспечены всем необходимым — у них есть вещи, еда. Им не хватает того, что есть у нас в избытке в обычной жизни —  общения с людьми, какие-то праздники, те же собаки. Потискать собаку — это для них необычное удовольствие».

Наостанок — невеличка фотосесія. Світлини на згадку до наступних відвідин.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/06/21__syuzh_Trofimova_Zhivotnu_e.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/06/21__syuzh_Trofimova_Zhivotnu_e.jpg type=site]

Автор — Юлія Трофімова

Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44