24 Червня 2016, 16:56

У Дніпрі відбулась міжнародна конференція асоціацій вчителів англійської мови україномовних шкіл (ВІДЕО)

Щорічно асоціація вчителів англійської мови проводить конференцію, де кожен має змогу обмінятися досвідом зі своїми колегами. Цьогоріч під одним дахом зібрались викладачі іноземної мови з майже 10 міст України.

Марина Цигельська, представниця Криворізького педагогічного університету: “Сейчас очень модной является тенденция так называемой CAIL. Content and language integrated learning. То есть обучение языку интегрировано. Через определённые контексты. Это является целью и темой конференции в этом году. Учителя делятся как различные предметы можно преподавать на английском языке, и, соответственно, таким образом, улучшить не только знания языка, но и знание предмета”.

Конференція проходить за підтримки громадської організації “Американці за демократію в Україні”. Тож часто-густо на такі заходи навідуються вчителі з Америки. Кейсі Кейдон прилетіла з далекого Арканзасу. Бажає передати своїм колегам досвід поєднання природничих наук з технічними.

Кейсі Кейдон, вчителька з Арканзасу: “Я вважаю, що подібний метод вивчення мови дуже важливий. У своїй практиці я намагаюся показати учням схожість наукової лексики з повсякденною. Та співвідносити докази з висновками. На мою думку, це важливо в будь-якій науковій сфері та допоможе моїм учням в майбутньому”.

Україномовні діти також зіткнулися з подібною системою викладання іноземної мови. Микита та Денис розповідають: викладання технічних наук англійською вкрай важливе, особливо для учнів, які бажають продовжити навчання за кордоном.

Микита Кисельов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: “Сегодня мы будем представлять альтернативные источники энергии, рассказывать. Это всё будет происходить на английском языке. Рассказывать про солнечные батареи, про солнечные коллекторы, как их можно использовать дома, и как их можно самим сделать. Английский язык — один из важных языков в мире, поэтому знать и рассказывать об этом на английском языке — очень важно”.

Денис Попов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: “В первую очередь для меня это важно, так как это прикладной английский. Я изучаю, получается, физику на английском. Это достаточно важно — новые слова, новые термины. После учёбы я хочу уехать за границу, изучать английский, изучать языки. И заниматься гуманитарными науками”.

Українськи вчителі впевнені: презентація корисна не тільки майбутнім вченим, а й їхнім учителям. Адже тільки у спілкуванні народжуються ідеї.

Валентина Швидкая, президент асоціації вчителів англійської мови україномовних шкіл у місті Дніпро: “Наша задача — поделиться всем, что мы увидели. Потому что вы знаете, в течение года школьного нам иногда не хватает простого общения, потому что мы заняты написанием разных бумаг, планов урока, документов. А такое общение — нам нужно узнать что происходит в разных частях в нашей Украине”.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.jpg type=site]

Автор – Аліна Цибульник

Камера – Тарас Іванов

Вибір редакції

Кошти за лікування пацієнтів із коронавірусом отримав Дніпропетровський центр екстреної медичної допомоги (КОМЕНТАР)

Кошти за лікування пацієнтів із коронавірусом отримав Дніпропетровський центр екстреної медичної допомоги

25 Травень, 21:50
Флагшток посеред тротуару. Активісти хочуть підняти червоно-чорний прапор на Алеї героїв у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Флагшток із червоно-чорним прапором може з’явитися на дніпровській Алеї героїв. 24 травня на цьому місці відбувся мітинг “Стоп Реванш!” проти

25 Травень, 21:31
Міжнародний день лінді-хопу. Прогноз погоди на 26 травня, Дніпро та область (ВІДЕО)

Вітаю, з вами Яна Кондратьєва, сьогодні я чергова погодна фея. Як одягатися і від чого захищатися 25 травня — зараз

25 Травень, 20:25
Спецквитки не потрібні – транспорт у Дніпрі тепер доступний всім (ВІДЕО)

З 24 травня громадським транспортом Дніпра можна користуватися без спеціальних перепусток. Обмеження стосуються засобів захисту і правил безпеки: до салону

25 Травень, 19:11
259 нових випадків COVID-19 за добу – ситуація в Україні та регіоні (КОМЕНТАР)

259 нових випадків коронавірусу зафіксували в Україні за останню добу. З них 16 дітей і 43 медпрацівники. Госпіталізували 77 людей.

25 Травень, 14:25
Чілдрен Кінофест цього року відбудеться в онлайн кінотеатрі (анонс)

Програму цьогорічного Чілдрен Кінофест оголошено • Знайомтесь з фільмами:ТУТ ТУТ Переможець Чілдрен Кінофесту минулого року, який традиційно закриває цьогорічний фестиваль

23 Травень, 22:27
Застоялися в гаражах: ретропробіг-екскурсія “Машини часу ” відбувся в Дніпрі 23 травня (фото)

Дніпровський технічний музей "Машини Часу" відкрився після карантину і поєднав цю подію з першим весняним автопробігом ретро-автомобілів.   Ретро-автомобілі, які

23 Травень, 21:16
На Дніпропетровщині розпочався другий етап послаблення карантину

На Дніпропетровщині розпочався другий етап послаблення карантину

23 Травень, 21:01