01 июля 2016, 18:10

Увага! Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті (ВІДЕО)

Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті. Вже майже рік дівчинці доводиться боротися за власне життя, бо ж лікарі поставили сумний діагноз — хронічна ниркова недостатність третього ступеню. Простіше кажучи, дитині потрібна трансплантація. Операцію безкоштовно зроблять у Харкові, проте на ліки, що підтримуватимуть стан дитини, потрібно 300 тисяч гривень. Держава не виділяє родині такі кошти, тож батькам доведеться збирати цю суму самотужки.

Рената: «Это Винни, её мне подарила моя подруга. А это мне подарила моя сестра. Я её назвала Бедди — обезьянка. Тобика — собачку, мне подарила подружка, когда приходила!»

Замість школи та друзів — м’які іграшки та гори ліків. Ренаті лише 10 рочків. Дівчинка дуже любить школу, кататися на велосипеді та грати в теніс. Але торік восени дитячі забави відійшли на задній план — лікарі поставили страшний діагноз.

Рената, хвора на ниркову недостатність:  «Нам первый раз сделали УЗИ и там всё было нормално. Потом, через два дня, сделали опять же УЗИ и потом всё плохо было».

Людмила, мама Ренати: «Хроническая почечная недостаточность 3-й степени. Сначала они ставили 4-ю, самую последнюю и тяжелую. Не будет такого, что перерастёт или что-то ещё. Надо готовиться к операции».

Хвороба невиліковна. Аби підтримувати життєдіяльність організму, дитині потрібно приймати багато ліків та берегтися від інфекцій і травм.

Людмила, мама Ренати: «Перевелись на домашнее обучение, потому что в школе очень много заболеваний, инфекций, и не убережешь ребёнка ни маской, ничем. Нам нельзя болеть».

Хворіти не можна і через майбутню операцію. Наразі дівчинка на підтримуючих життя ліках і вже незабаром буде лягати на черговий медичний огляд. Лікарі кажуть: у будь-який момент може знадобитися термінова трансплантація нирки.

Операція безкоштовна, та за медикаменти, необхідні для її проведення, доведеться платити сотні тисяч гривень. Держава не забезпечує потрібними ліками.

Владислав, тато Ренати: «На данный момент есть порядка 180 тысяч. Сколько осталось собрать? Это как минимум ещё 120. Чтобы лежал у ребёнка именно неприкосновенный запас. Т.е. чтобы она у нас была. Чтобы мы в любой момент собрались и уехали».

Зібрати таку суму самостійно родина не може. Тож звертається до людей, що можуть допомогти і подарувати дитині надію на життя.

Людмила, мама Ренати: «Хочу попросить у людей помочь нам в нашем горе, в нашей беде, потому что сами мы не справимся. Прошу шанса для моего ребёнка на выздоровление, на дальнейшую жизнь. Мы будем благодарны любой помощи, любой!»

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.jpg type=site]

Автор — Ольга Добаріна

Камера — ОлександрСалій

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51