14 сентября 2016, 17:01

Заробити 7 тисяч гривень у день народження: влада Дніпра привітала батьків малечі, яка народилась у День міста 2016 (ВІДЕО)

7 тисяч гривень кожному немовляті. Пологові будинки міський голова Дніпра відвідав із грошовими сертифікатами лише 14 вересня. Дав батькам час відпочити після важливої для них події.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Мы сегодня посетили в этом роддоме 15 человек, по городу всего 48. Из них особенно надо подчеркнуть: трое детей — это дети переселенцев из оккупированной территории Донбасса. За последние 8 лет это не рекордная цифра, но самая высокая».

Востаннє така кількість дітей, народжених у День міста,  була зафіксована у 2009 році. Під час цьогорічного святкового бебі-буму побачили світ 27 дівчаток і 21 хлопчик. Для батьків традиційні подарунки від влади — несподівані.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Раньше это было. У моих знакомых ребенок тоже родился в День города. Но на сегодняшний день я не знала насколько это в нынешних условиях для Украины возможно. Все-таки тяжелые времена и в городе много проблем. То есть мы не ожидали».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Нам десятого утром уже в родзале сообщили», — «Да, уже когда в родзале пришли брать документы, мы были очень приятно удивлены, на самом деле, что наш ребенок уже зарабатывает, еще не родившись!» — «Молодец, умница! В течение беременности думали, что у нас срок где-то в конце августа — начале сентября. Но дочка решила сама. Это ее желание. Вот чётенько именно в субботу постучалась».

Маленька Олександра — не перша дитина в родині Сергія і Наталі. Щасливі батьки кажуть: навіть під час святкової метушні чітко знали як необхідно діяти.

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: аЗнаете, у нас с женой есть хорошая традиция: каждые 4 годы мы приезжаем на Ленина за девочкой. Это наша третья девочка».

А от новоспечена мати Анастасія всі передпологові переживання пов’язувала із Днем міста. Утім, каже, поява доньки варта будь-чого, що випадає на долю матері.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Мы не хотели, чтобы это были выходные дни, потому что если это День города, то это, конечно, связано с этими пробками. Слава Богу, что схватки попали на ночь, а не днем, потому что боялись, что будет перекрыто движение по городу. Ехали с мужем на такси со всех ног».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Всё перекрыто было, но при первом же слове, что мы едем в роддом, убирались «конусы», нас полиция пропускала, открывала — и мы ехали по свободной дороге».

Тож народжувати у святковій атмосфері — не лише прибутково, а і зручно. Новоспечені батьки запевняють: це можливість відчути себе VIP-персонами.

Вибір редакції

Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40