06 октября 2016, 14:57

У Гвардійському пройшли навчання для десантників-резервістів (ВІДЕО)

Навчання вже почались. Із гвинтокрила за допомогою канату десантується розвідувальний підрозділ. Військовим дають завдання: якомога швидше взяти під охорону стратегічну переправу.

Олександр Угніченко, військовослужбовець 25-ї повітряно-десантної бригади ЗСУ: «Захватить КПП, проверить заминированность моста — и пропустить колону».

Далі бійці мають уплав здолати водну перешкоду. Підрозділи вчаться форсувати річку на бойовій техніці. Ще один спосіб перекинути військо на другий берег — переправа понтонними плотами. Від ворожого нападу рух техніки прикриває артилерія.

Ігор Скларов, заступник командира 25-ї повітряно-десантної бригади ЗСУ: «Це дає впевненість у своїй техніці, у своєму озброєнні , а також почуття ліктя свого товариша».

Нині в 25-й бригаді — більше тисячі резервістів. Майже всі мають досвід бойових дій у зоні АТО. Віктор Сивуха — один із перших добровольців серед тих, хто ще два роки тому пішов воювати на схід.

Віктор Сивуха, військовослужбовець 25-ї повітряно-десантної бригади ЗСУ: «Коли починалася АТО, ми всі розуміємо, що тоді в авральному порядку набирали вояків. Але зараз все вирівнюється, постійні бойові навчання. Якщо бойова ситуація загостриться – ми дамо відсіч».

Андрій Ковальчук, перший заступник командувача Високомобільних десантних військ ЗСУ: «Командир знає, що у нього є підготовлений резервіст. Це та людина, яка в любий час може поповнити ряди бригади. І ці навчання дають підготовку і злагодження любого бойового організму».

У резерві Збройних сил зараз налічується близько 85-ти тисяч бійців із серйозним досвідом. Вони вже відслужили, проте мають підтримувати форму, тож навчання для них проводитимуть щороку.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/10/06__03_Kozlova_Navchannja.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/10/06__03_Kozlova_Navchannja.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58