20 Жовтня 2016, 21:26

У Кривому Розі дошкільнята вчаться безпечній поведінці на дорозі (ВІДЕО)

Пішохідний перехід, велодоріжка, три кольори світлофора. З осені 2016-го у Кривому Розі правилам поведінки на дорозі навчають навіть дошкільнят. Нова програма розрахована на малечу від трьох років. Дітлахи від спілкування із полісменами отримують справжнє задоволення й демонструють хороші знання. 

“Зачекайте, не спішіть, пішохода пропустіть. Знак  велику силу має, він машини зупиняє”.
За порядком на дорогах слідкує поліція. Порушників вона зупиняє і штрафує! Цікаву розповідь про роботу патрульних, про те, як важливо знати і виконувати правила дорожнього руху, п’ятирічна Настя слухає дуже уважно.  
Анастасія, вихованка криворізького дитячого садка №194: “Нас учат в садике много чему, нас учат дорожным знакам, автомобилям. Даже книжки-автомобили есть, в форме их, с колёсиками”.
В вересні 2016-го в Кривому Розі запровадили програму «Школа і поліція». Втім, місцеві патрульні вирішили її вдосконалити й узялися за навчання дошкільнят. Полісмени переконують: такі заходи – інвестиція в безпеку держави.
Наталія Малега, шкільний офіцер поліції Кривого Рогу: “Культура поведінки на дорозі повинна бути присутня, і повинна виховуватися з дитячого садка”.
Не перебігати в заборонених місцях, уважно дивитися по сторонах й завжди рухатись лише на зелений сигнал світлофора. Дуже важливі для кожного пішохода правила вихованці садка завчили під час годинної інтерактивної гри.
Евеліна, вихованка криворізького дитячого сада №194: «Это полезно очень для здоровья человека, чтобы человек не умер, потому что если его задавит автомобиль, то он может умереть”.
 
Станіслав Барщевський, речник патрульної поліції Кривого Рога: «Привить детям правила дорожного движения на подсознании, чтобы они это учили в игровой весёлой форме. И тогда на подсознании оно останется, отложится в памяти. И ребята иногда даже будут своих родителей за руку где-то придерживать: мама, папа, куда вы идёте – красный сигнал светофора либо здесь нет пешеходного перехода, зебры”.
Поведінка дитини на дорозі – це дзеркальне відображення поведінки його батьків. Фахівці переконані: навчати малих пильності в першу чергу мають люблячі мамо і тато.  
Ірина Штайнке, завідуюча криворізьким дитячим садом №194: «Цей захід ми вирішили провести разом з батьками, тому що 90% того, як виконують діти, дотримуються правил дорожнього руху, залежить від батьків. Тому що батьки є прикладом для дітей”.
За проведений урок вихованці дитсадка віддячили патрульним малюнками й тортом у вигляді поліцейської машини. Вартові доріг не залишилися в боргу – усіх охочих покатали на справжньому патрульному автомобілі.  

Вибір редакції

Червоно-чорний прапор 6 червня підняли біля міської ради Дніпра (коментар)

Червоно-чорний прапор підняли біля міської ради Дніпра. Відзначити подію зібралися бійці різних підрозділів, волонтери, активісти. Представники духовенства звершили молитву «За

06 Червень, 15:06
Дніпропетровщина – один із найбільш забруднених регіонів України (коментар)

5 червня щорічно відзначають Всесвітній день охорони довкілля. Його мета – привернути увагу світу до проблем навколишнього середовища, а також

06 Червень, 14:30
Конкурс на кращий логотип Дніпропетровської Обласної молодіжної ради розпочато (КОМЕНТАР)

У грудні голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко презентував стратегію розвитку регіону на 2020 рік. Один із її пунктів – створення

06 Червень, 13:51
У Павлограді працівники поліції фальсифікували матеріали кримінальних проваджень

Перші та найкращі. У Павлограді працівники поліції, щоб збільшити показники оперативно-розшукової діяльності, фальсифікували матеріали кримінальних проваджень. Уже затримали сімох учасників

05 Червень, 17:34
Прогноз погоди на вихідні, 6 та 7 червня. Дніпро і область (ВІДЕО)

05 Червень, 17:25
Через пандемію для українців змінили правила призову в армію

У 2020 році на строкову службу юнаки потраплять влітку. Норми змінено через поширення епідемії коронавірусної інфекції COVID-19. Про це 5

05 Червень, 14:44
Регіональна Дніпропетровська комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області з 5 червня

Регіональна комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області.  

04 Червень, 22:11
Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити

Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, щоб вже цього року розпочати будівельні роботи. Про це заявив міністр

04 Червень, 21:48