24 Лютого 2017, 17:19

В дніпровському планетарії розкажуть про нове відкриття NASA – систему з семи планет, на трьох з яких можливе життя (ВІДЕО)

Сім планет, де імовірно є життя. Таке сенсаційне відкриття зробили вчені НАСА. Всі об’єкти знаходяться в одній зоряній системі, а відстань до неї порівняно невелика. Цілком імовірно, що найближчими роками зможемо якщо не вийти на зв’язок із позаземною цивілізацією, то хоча б знайти докази її існування.

Уже близько двадцяти п’яти років світова астрономічна спільнота займається пошуком екзопланет, тобто таких, що придатні для життя. Подібних об’єктів знайшли більше двох тисяч, але останнє відкриття дійсно вражає. Цілих сім потенційних домівок для братів по розуму. Зірка, довкола якої вони обертаються, набагато менша за наше Сонце — а отже, й існуватиме набагато довше. Та й поводить себе значно спокійніше за наше світило.

Людмила Марченко — астроном, лекторка планетарію: “У планет было достаточно времени, чтобы действительно развиваться в стабильных условиях. Поэтому вероятность обнаружения разумной жизни намного выше, чем в других случаях”.

Звісно, про міжзоряні експедиції мова не йде. Сорок світових років — в космічних масштабах відстань невелика, проте здолати її земляни поки що не в змозі. Втім, у наших силах зловити сигнали.

Людмила Марченко — астроном, лекторка планетарію: “Радиоизлучения, которыми заполнена земная ионосфера — признак того, что здесь есть разумные существа. Если мы поймаем его у этой звёздочки, значит да, они тоже овладели радио, телевидением, средствами массовой информации, и мы можем надеяться на то, что мы найдём какой-то общий язык”.

З новиною у Дніпрі вже встигли ознайомитися: перехожі обізнані з відкриттям та замислюються над існуванням інопланетян.

На тих, хто цікавиться цим питанням, чекають 25-го лютого у дніпровському планетарії. На лекціях о 15-тій та о 18-ій годині розкриють деталі кропіткої роботи вчених. Обіцяють: це — справжня детективна історія.

Автор – Юлія Трофімова

Камера – Макс Бодриченко

Вибір редакції

Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз “Слуги народу” на вибори мера Києва

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз партії щодо визначення кандидатури в мери Києва.  до президента Володимира

31 Травень, 20:29
Бетмен у Філадельфії: на акції протесту в США помітили супергероя (відео)

На відео, яке з'явилось у мережі видно, як «Бетмен» холоднокровно йде крізь дим. Протестувальники зустріли його вигуками та оплесками. Людина

31 Травень, 19:31
Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40