01 марта 2017, 21:41

Столична експертиза підтвердила нормативну якість газу від ПАТ «Дніпрогаз» (відео)

Питання якості газу закрито. За ініціативою публічного акціонерного товариства “Дніпрогаз” київська лабораторія державного підприємства “Укрметртестстандарт” провела остаточну незалежну експертизу з якості блакитного палива, що надходить у будинки дніпропетровців. Для цього безпосередньо із газової плити мешканки Дніпра була взята проба, після чого її відвезли у столицю на аналіз фізико-хімічних властивостей відібраного газу. Результати дивіться у нашому сюжеті.

 Пані Наталія скаржиться на якість газу. Температура незадовільна — воду гріти на плиті дуже довго. Впевнена — блакитне паливо розбавляють повітрям.

Наталія_Литвин_мешканка_Дніпра: Оно включаешь — оно воздух ганит. Чистого газа может быть и есть какой-то процент. Но как уто колбаса: купишь, там 30% мяса, а там — 70, да. Так и вот здесь. Что-то пускают, я не спорю. Но греет воздух. Я разговаривала с очень такими людьми, которыми…ну как, понимают, будем говорить. Очень хорошие. Они говорят: это просто идёт не чистый газ.

Фахівець публічного акціонерного товариства “Дніпрогаз” розповідає: розбавити природний газ повітрям неможливо. Інертними газами —можна та недоцільно з економічної точки зору. Наприклад, азот першого сорту коштує близько вісімнадцяти тисяч гривень, а природний газ — близько семи тисяч.

Микита_Лучкін_фахівець_зв*язків_з_громадськістю_та_пресою_ПАТ_”Дніпрогаз”: Вмешательство в систему газораспределительных газопроводов является невозможным, так как система является герметичной, а наличие воздуха в системе взрывоопасно.

Причину поганого горіння палива вбачає в ігноруванні користувачами технічних характеристик їхнього обладнання, що його треба періодично ремонтувати та замінювати.

Микита_Лучкін_фахівець_зв*язків_з_громадськістю_та_пресою_ПАТ_”Дніпрогаз”: Именно потому, что потребители не производят техническое обслуживание своего оборудования, и возникают нарекания на горение газа.

У цей час київські спеціалісти розпочинають забір проби газу з плити пані Наталії.

Після того, як газонепроникні пакети заповнили паливом — їх пломбуть і відвозять до киівської незалежної лабораторії. Там проводять хроматографічний аналіз фізико-хімічних властивостей газу на кваліфікованому американському обладнанні. Через кілька днів ми отримали протокол експертизи, що можна побачити на екрані. Показник калорійності газу складає вісім тисяч сто кілокалорій — це більше, ніж встановлені ГОСТом сім тисяч шістсот кілокалорій. Також бачимо, що основного компоненту природного газу метану у відібраній пробі було дев*яносто шість відсотків. Результати свідчать про те, що блакитне паливо якісне, і повітря у ньому не знайшли.

Вибір редакції

Одного із призвідників смертельного ДТП у Дніпрі відпустили на домашній арешт (коментар)

  Наразі вже з'ясовано, що в салоні "Ауді" під час ДТП були учасники злочинного угруповання. Вони тікали від патрульних на

19 Февраль, 23:17
У Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував жінку через борг у 200 гривень (КОМЕНТАР)

Кривава розправа через 200 гривень: у Кривому Розі затримали чоловіка, який розчленував людину. Один із фрагментів тіла знайшли місцеві в

19 Февраль, 21:51
Поліцейські затримали банду викрадачів людей і врятували жінку (КОМЕНТАР)

Поліцейські затримали чергову банду викрадачів людей. В її складі  четверо чоловіків. Двоє з них  судимі за тяжкі та особливо тяжкі

19 Февраль, 21:46
Пам’ять людей, що полягли у боях за Дебальцеве, вшанували у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Активна фаза боїв припала на період з  21 січня до 18 лютого 2015 року. Точну кількість загиблих, полонених та поранених

19 Февраль, 21:28
Теплий день і скромний вітер — прогноз погоди на 20 лютого  (ВІДЕО)

Теплий день і скромний вітер - прогноз погоди на 20 лютого 2020 року.            

19 Февраль, 19:10
Костюмована екскурсія Дніпром від Олександра Поля (ВІДЕО)

Познайомитися із історією Дніпра разом із видатною історично постаттю — у  березні в Дніпрі почнеться костюмована екскурсія "Видатні історичні постаті".

19 Февраль, 19:01
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нагадали про День Герба (ВІДЕО)

Нагадати українцям про День герба — на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели святоковий флешмоб.   Близько сотні курсантів сформували

19 Февраль, 18:55
Дніпропетровський театр опери і балету підготував концерт Пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Жителів Дніпропетровщини запрошують на концерт пам'яті. Його підготував обласний театр опери і балету - до Дня Героїв Небесної Сотні. Вхід

19 Февраль, 15:59