03 марта 2017, 21:04

Як пересуватися з лівого на правий без Нового мосту? 9 канал вивчає можливі маршрути (відео)

Новий Міст закривають на ремонт. Три літні місяці водії будуть змушені шукати інші шляхи, щоб дістатися центру з Лівого берега. Наша знімальна група розробила альтернативні маршрути та перевірила на собі, скільки часу вони займатимуть.

Про капітальний ремонт Нового Мосту чиновники говорять з осені 2016-го. Дати постійно змінюються. За останньою інформацією, планують закрити його на реконструкцію влітку, на всі три місяці. Для мешканців Лівого берега це означає пошук інших маршрутів. Використовувати для цього можна Кодацький, Південний та Старий мостИ. Останній варіант Олександр Слободенюк як досвідчений кермувальник, не радить.

Олександр_Слободенюк — водій

Со Старым, я думаю, проблемы будут довольно серьёзные — он узкий, на стыке там постоянно разбивается дорога. Из-за чего, собственно, пробки происходят.

На думку пана Олександра, найбільше у цій ситуації страждатимуть мешканці житлового масиву Сонячний. Дістаємося туди з Набережної Січеславської через Центральний міст — шлях зайняв у нас рівно п*ять хвилин. Назад повертаємося через Південний. На годиннику — тринадцята сорок. Трасу, через яку ми їдемо, також ремонтують.

Олександр_Слободенюк — водій

Да, полатали, но как-то грустно — не сильно качественно и местами. Не думаю, что оно продержится хотя бы месяц, когда нагрузка увеличится и перебросится с Нового Моста.

Ми на місці, на годиннику — чотирнадцята сімнадцять. Отже, альтернативний шлях зайняв трохи більше тридцяти п*яти хвилин — це без урахування ранкових заторів і збільшення потоку автівок після перекриття Центрального мОсту.

Тепер модулюємо ситуацію, коли нам треба дістатися центру зі Слобожанського проспекту. Водій Анатолій Кислицин пропонує також виключити з цього маршруту Старий міст.

Анатолій_Кислицин — водій

Живя в конце Правды я бы предпочёл через улицу Совхозную выскочить сразу на Донецкое шоссе и по нему через Кайдацкий мост по широкой дороге ехать на Набережную и двигаться в центр.

Колишню Совхозну, нині — вулицю Василя Сухомлинського Анатолій обирає через те, що на інших шляхах — через вулиці Каруни, Калинову та Мануйлівський проспекти — набагато більше шансів застрягнути у заторах. Вердикт Анатолія щодо обраного нами маршруту такий:

Анатолій_Кислицин — водій

У нас получился 21 километр пробега, по времени — тридцать три минуты. Что пробег, что время, проведённое в пути, увеличилось в три с половиной раза приблизительно. И это мы ехали без пробок. То есть, полученное время, что туда, что обратно в час пик можно смело умножать на два. 

Інформацію щодо зміни руху громадського транспорту можна знайти на сайті міськради. Як тільки міст перекриють, наша знімальна група проведе такий самий експеримент з маршрутними таксі.

Попрактикуватися у виборі альтернативних шляхів можна буде вже четвертого березня. О десятій годині вечора Новий Міст закриють для демонтажу контактної мережі електротранпсорту та відкриють шостого березня, о 5-тій годині ранку.

Вибір редакції

ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Ганною

09 Декабрь, 19:04
Прогноз погоди на 10 грудня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

  По області очікуємо хмарність і легкий вітер. Температура буде плюсова. А детально про погоду в Дніпрі та містах області

09 Декабрь, 19:01
Українці назвали Житомир найкращим містом за рівнем можливостей та свобод. Дніпро — на 17 місці

Це результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

09 Декабрь, 15:54
1 500 учасників з 25 країн: в Дніпрі проходить міжнародний турнір з танців

У суботу, 7 грудня, в Дніпрі урочисто відкрився XVIII Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». Захід проходить в

09 Декабрь, 14:07
На Дніпропетровщині вручили службові автівки 31 поліцейському офіцеру громади

  На Дніпропетровщині завершила навчання чергова група поліцейських офіцерів громад. Відтепер ще 31 офіцер охоронятиме спокій мешканців у 20 ОТГ

09 Декабрь, 13:57
Більше діджиталізації та нові стажування: молодь Дніпра розповіла Борису Філатову про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі

09 Декабрь, 13:46
Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня

Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня - про це

09 Декабрь, 10:06
Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57