22 Березня 2017, 19:08

Старі та нові тролейбуси Дніпра – як уживаються різні покоління в одному парку (ВІДЕО)

З початку 2017 року у Дніпрі триває транспортна реформа. Переважно — у сфері електротранспорту. Уже з минулого року про поновлення рухомого складу не лише заговорили, але й почали поповнювати. 12 тролейбусів із Білорусі уже працюють в першому та другому депо. Нещодавно в департаменті транспорту анонсували найближчу закупку тридцяти двох одиниць. Цифра доволі заманлива, адже нарешті тролейбуси із вислугою у 20 років  можуть піти у забуття.

Нові тролейбуси у Дніпрі поки що можна порахувати на пальцях. Адже становлять вони близько 20 відсотків від рухомого складу у двох депо. Але до хорошого швидко звикаєш. Часто пасажири, якщо не поспішають, пропускають старі тролейбуси, щоб дочекатися комфортніших. Анастасія одна з них. Разом із 2-річною донечкою переважно пересувається електротранспортом. Каже: це і по кишені, і просторіше.

Більша частина тролейбусів – до двохтисячного року народження. Є серед них і з вислугою у двадцять років. А деякі пережили і трансформацію. Наприклад, ті, в яких номер починається з двадцяти. Їх розробляли як двосекційні, у народі відомі як “баян”. Утім, через брак коштів – роз’єднали. На базі кожного депо є своя ремонтна бригада. Тут механіки можуть давати друге життя, здавалося, тим, хто відслужив.

Артур – механік тролейбусного депо №1: “Ещё долго будет ездить? Я думаю, да, это железная машина… Пока не заржавеет полностью – будет ездить долго. При должном уходе любая техника может служить веками”.

Поіржавілі двері уже ледве прикриваються, сходи – зависокі для людей з особливими потребами, сидіння часом пошматовані та більшають дірки у підлозі. Ось це, наприклад, тролейбус 2062-го. Він рухається центральною частиною міста. Можна тільки припустити, що влітку на нього серед пасажирів буде попит.

Олег Кононов – начальник тролейбусного депо №2:

– 2062?

-Так, він, здається, б’є всі рекорди.

-Не. Ну, кузов, конечно, желает быть лучшим. Потому что коррозия металл съедает очень быстро. А вообще, агрегаты мы ремонтируем в депо. Поэтому они позволяют эксплуатировать троллейбусы. Вы поймите, для нас безопасность пассажиров превыше всего”.

Але такі тролейбуси не лише в другому депо. Є вони і в першому. Утім, спочивати їм зарано – в годину пік без них не пораються. Обидва підприємства намагаються відправляти їх на капітальні ремонти.

Віктор Сухар – начальник тролейбусного депо№1: “Стараемся, чтобы они не тарахтели, меняются узлы, агрегаты. Не без этого, что где-то что-то постукивает. Естественно, новый подвижной состав комфортный, с кондиционером. Пассажир оставляет хорошие отклики и желают еще лучшее”.

Але часом на це не вистачає коштів.

Олег Кононов – начальник тролейбусного депо №2: “Мешает, как всегда, материальная составляющая. Нехватка этих ресурсов. Поэтому вопрос такой, очень серьезный”.

На обіцяні нові тролейбуси чекають в обох депо. Вони можуть вирішити питання, які сьогодні ставлять пасажири.

Валерій – пасажир: “Водителям быть милосердными для пенсионеров, которые на последней остановке, на Поля, садятся в троллейбус, чтобы не переходить проспект. Некоторые из них этого не чувствуют, не останавливаются, а переезжают на остановку”.

Людмила – пасажирка: “Было бы больше, – было бы лучше. А так, всё нормально”, – “Как часто пользуетесь?” – “Каждый день. На работу, с работы. Вот 5-ка ходит хорошо. А вот А – Б ходят очень плохо, 1 – тоже редко ходит”.

Геннадій – пасажир: “Транспорт в запущенном состоянии. Зимой достаточно холодно. И достаточно грязно. Ну, а так, по проспекту Кирова ходят хорошо”.

Олексій Петрович – пасажир: “Ну, старі, треба вже змінювати. У відставку їх треба. І ще, як час пік, щоб двойні були”.

Вибір редакції

 Загальне недофінансування психіатричної служби України складає 898 мільйонів гривень

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України», основна мета якого — покращити якість і доступність психіатричної

11 Липень, 19:19
Туристичні “магніти” області визначили на Дніпропетровщині – вибрали більше 10 найцікавіших об’єктів

  Церкви, музеї та природні пам’ятки. На Дніпропетровщині визначили «туристичні магніти» регіону. Обрали більше 10 найцікавіших об’єктів з різних куточків

11 Липень, 13:41
Перша група дніпровських рятувальників повернулась із Луганської області (відео)

О 17:40 9 липня, вдалося локалізувати пожежу сухої трави та лісового масиву на території Новоайдарського району, що  виникла 6 липня поблизу с. Осколонівка та

10 Липень, 22:43
У Дніпрі загинули троє людей — ДТП сталася в ніч проти п’ятниці (КОМЕНТАР)

У Дніпрі у ДТП загинули троє людей, ще одна людина в лікарні. Лобове зіткнення мікроавтобуса «Фольксваген» із легковим «Фордом» сталося

10 Липень, 18:31
По той бік об’єктива: у дніпровському музеї “Машини часу” відкрили виставку, присвячену фотографам (ВІДЕО)

Вернісаж відбувся 9 липня. Автором є відомий дніпровський журналіст і фоторепортер Володимир Рязанов. Він приурочив її до професійного свята —

10 Липень, 17:49
11 липня – день шоколаду. Прогноз погоди на вихідні, Дніпро, область і моря (ВІДЕО)

11 липня - день шоколаду. Прогноз погоди на вихідні, Дніпро, область і моря  

10 Липень, 17:47
Національний Сорочинський ярмарок-2020 відбудеться з 18 по 23 серпня

Наймасштабніший і найвідоміший в Україні та за її межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок - розпочав підготовку до відкриття.

10 Липень, 14:49
Прогноз погоди на п’ятницю, 10 липня. Дніпро і область (ВІДЕО)

09 Липень, 19:20