06 апреля 2017, 14:45

150 призовників Дніпропетровщини відправилися на строкову службу

11 На Дніпропетровщині – весняний призов. Хлопців на службу урочисто проводжали біля Дніпропетровської ОДА.
«На Дніпропетровщині призивається в армію найбільше людей. Сьогодні відправляємо на строкову службу 150 хлопців. Призов триватиме до кінця весни, – зауважив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко. – Призов до армії – це не мобілізація. Чоловіки не служитимуть в АТО, а після військової служби повернуться до мирного життя. Якщо хтось забажає служити й далі в ЗСУ, то зможе підписати контракт».
9 6 Спочатку хлопці поїдуть до навчального центру на Чернігівщині. Після отримання військової освіти, відправляться у військові частини України для бойової підготовки. В армії стають справжніми чоловіками, гартується дух. Бути захисником своєї землі – почесно й благородно. Хлопці схилили голови  в пам’ять про подвиг героїв Небесної Сотні і учасників АТО. На знак пошани – квіти. Клятва призовника на вірність Україні. Ця обіцянка супроводжує чоловіка все життя.
«Кожен з вас повинен нести цю присягу в серці, – сказав радник голови ДніпроОДА Іван Начовний. – У 2014 році, коли перша хвиля мобілізованих визволяла міста Донбасу, строчники були на передовій. Поруч з нами служили 20-річні хлопці. Ніхто з них не втік, всі виконали свій військовий обов’язок».
Серед призовників – чемпіон області з боксу Сергій Москаленко. Каже, коли отримав повістку до військкомату, зрадів.
«Емоцій багато. Із звичайним життям прощатися не дуже важко. Важче розставатися із рідними. Совість і серце кличуть захищати Батьківщину. Кожен чоловік повинен пройти армійську школу. Це дисципліна, сталеві нерви, характер», – говорить призовник.
12 Призовників проводжали рідні, близькі, друзі. Благословення – на добру службу. Хліб-сіль на рушникові – від Лілії Москаленко. Мати проводжає єдиного сина.
«Це його вибір як чоловіка. Син все вирішує в житті сам. Вирішив вивчитися на повара – дали згоду. Вирішив піти до армії – не відмовляли,  – каже жінка. – Хлопців багато, і всі такі молоді. Душа болить за кожного».
Марш виконав військовий оркестр. Строкову службу нестимуть чоловіки від 20 до 27 років. Призов триватиме до кінця травня. Планується, що ряди армії поповнять майже 1,5 тисячі хлопців Дніпропетровщини. Хлопці служитимуть в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Додому вони повернуться через півтора роки. Потім кожен з них зможе за власним бажанням продовжити службу за контрактом.

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51