08 мая 2017, 16:54

“Збережи дерево — врятуй дитину”: школа №53 зібрала більше тонни макулатури у рамках акції Благодійного фонду “Помагаєм”(ВІДЕО)

На сьогодні це рекорд серед шкіл Дніпра. Акція стартувала наприкінці квітня. За результатами першого етапу учні десяти шкіл зібрали на переробку більше двох тонн паперу та картону.

Благодійний фонд “Помагаєм” збирає гроші на допомогу тяжкохворим дітям. Представниця фонду Олена Лавренова-Кудашкіна розповідає: у підопічних багато потреб — реабілітація, ліки, операції, процедури. Цього разу в організаторів з’явилася ідея акції, що її учасники можуть допомогти своїм одноліткам.

Олена Лавренова-Кудашкіна, представниця благодійного фонду ”Помагаєм”: «Дети, получается, принеся свои какие-то исписанные тетрадки, ненужные журнальчики, — они тем самым помогают выздоровлению, участвуют в выздоровлении сверстников. Деньги, которые мы получим из этой акции, они пойдут на «срочных» деток. По результатам первого этапа можно сказать, что можем оплатить реабилитацию одного ребёнка с ДЦП».

Четвертого травня більше тонни зібраної макулатури до фонду передала дніпровська 53 школа. «2 А» клас став переможцем — дітлахи принесли близько 350 кілограмів старих зошитів, журналів, непотрібних книжок тощо.

Учнів урочисто привітали та вручили сертифікат на відвідування екскурсії в музеї “Експериментаріум” — його організатори теж підтримали благодійну ініціативу. Ще багато міських шкіл збираються взяти участь в акції, вона триває до кінця травня. За результатами слідкуйте на сайті Благодійного фонду “Помагаєм”.

Автор — Георгій Марков

Камреа — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50
Дніпропетровська область на другому місці в Україні за кількістю складених у 2019 році адмінпротоколів за керування у нетверезому стані

Дніпропетровська область займає друге місце в Україні за кількістю складених у 2019 році адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.

22 Январь, 17:27
У комунальну власність Дніпра прийняли майже 36 км зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення

У Дніпрі у комунальну власність територіальної громади міста прийнято майже 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення у різних

22 Январь, 13:37
Дніпровська міська рада розширила перелік нерухомого майна для приватизації

Міська рада Дніпра приватизує ще 68 нежитлових об’єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 січня

22 Январь, 13:32
Леоніда Маньковського затвердили на посаді заступника Дніпровського міського голови

Депутати Дніпровської міської ради затвердили Леоніда Маньковського на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

22 Январь, 13:30
У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей 

У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Він розташується на лівому березі за адресою:

22 Январь, 13:27
У Дніпрі для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування поновили фізіотерапевтичні процедури

У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування розширили послугу денного догляду та соціальної адаптації. Для підопічних центру проводитимуть фізіотерапевтичні процедури

22 Январь, 13:23