17 мая 2017, 17:05

Природний заповідник «Дніпровсько-Орільський» запрошує на екскурсії

До Міжнародного дня біорізноманіття 22 травня заповідник «Дніпровсько-Орільський» Дніпропетровської області організовує для всіх бажаючих екскурсії. Мешканцям регіону та гостям Дніпропетровщини  розкажуть про рідкісні рослини та птахів, розповіли в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.
«22 травня – Міжнародний день біорізноманіття. І це можливість ще раз нагадати людям: природу слід берегти. Наш край неймовірно красивий, проте потребує турботи та дбайливого ставлення. Переконатися у цьому можна під час екскурсії заповідником», — розповіла заступник директора природного заповідника «Дніпровсько-Орільський» Марія Трифанова.
У заповіднику більше 20 видів рідкісних та червонокнижних птахів: лелека, пелікан, орлан-білохвост, шуліка та багато інших. Заповідник відкритий для всіх бажаючих, але у супроводі співробітників, стверджують у його адміністрації.
«Приблизно за десять днів до екскурсії треба подати заявку до заповідника, ми визначимо точну дату», — додала Марія Трифанова.
Інформація про акції, які проводить  заповідник, розміщується на  сторінці у Facebook. Телефон для заявок на екскурсії — 0675655315.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10