24 мая 2017, 20:07

Головний художник театру ляльок Дніпра Віктор Нікітін отримав звання Заслуженого діяча мистецтв (ВІДЕО)

Нагородження Віктора Нікіктна – подія справді унікальна. Адже востаннє працівники театру ляльок почесне звання отримували 20 років тому.

Наталя Першина, начальник управління культури, національностей і релігії Дніпропетровської облдержадміністрації: «Мені здається, ну, більше 20 років в жарні лялькового театру нікому не вручалися почесні звання. Дуже, дуже давно. І дуже пишаємося, що ця подія сталася саме зараз». Валентин Фетисов, директор Дніпровського театру ляльок: «Я думаю, что это всегда актуально. И оценка труда этого человека государством — своевременная, точная и даст возможность с большим энтузиазмом, большим вдохновением приступать к новым постановкам. Он востребованный театральный художник, он абсолютно не «забронзовевший», у него стоит очередь на постановку».
Режисер та художник  повинні працювати у тандемі, розповів головний режисер театру ляльок. Каже, що Віктор Миронович людина не конфліктна і творча. А його ляльки — унікальні.
Микола Овсяніков, головний режисер Дніпровського театру ляльок: «Вы знаете, после кукол Виктора Мироновича сложно брать артистам другие куклы. Потому что они у него настолько своеобразные… Вот, например, он лепит лицо, он лепит так его, что когда кукла поворачивает голову в одну сторону и в другую — у нее светотени так ложатся, что как будто меняется выражение лица .И артисту, по сути, и делать ничего не нужно — только повернуть — и кукла сразу оживает».
Сам новоспечений “заслужений діяч мистецтв” здивувався своїй нагороді. Каже, що створювати інструмент для акторів і працювати у театрі непросто але і дуже цікаво.
Віктор Нікітін, головний художник Дніпровького театру ляльок: «Ну, кто бы этим занимался, если бы не было интересно? Это болезнь своего рода. Наркотик, который затягивает. И те, кто через 3-5 лет остается в театре — они уже никуда. Честно скажу, это было неожидаемо. Я благодарен, конечно, друзьям. Ну, вообще-то, от этого нужно избавляться, от званий. Потому что это у нас советское прошлое осталось. Какая разница — заслуженный, не заслуженный. После 15 лет работы в театре — все должны быть заслуженными. Потому что это непростая работа».

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44