31 Травня 2017, 17:20

Мешканця Кривого Рогу підозрюють у розбещенні 4-річної дитини (ВІДЕО)

Про пережите жахіття малеча із соромом розповіла медсестрі дитячого садка.

Дивні набряки на статевих органах 4-річної Кароліни виявили в дитсадочку випадково – під час водних процедур.

Тамара Семенова, завідуюча криворізького дитсадка №183: «Мне звонит наша медсестра, которая с детьми, и сообщает, что после купания у ребенка обнаружили непонятного происхождения припухлости вокруг гениталий. Припухлости, потертости, ссадины».

Спочатку дитина відмовлялася щось розповідати, але згодом із соромом зізналася: до неї чіплявся мамин залицяльник. Від побаченого та почутого дорослі отетеріли.

Людмила Мулик, медсестра криворізького дитсадка №183: «Присутствовали ночная няня и ночной воспитатель, вот. Были, конечно, большие потёртости на внутренней части бедра. И, ну, влагалище было, конечно, очень красное. Ну, конечно, было ужасное зрелище».

Наступного ранку Кароліну опитали правоохоронці та оглянув дитячий гінеколог. На щастя, внутрішніх пошкоджень фахівець не виявив.

Ганна Деяшкіна, інспектор Довгинцівського відділення поліції Кривого Рогу: «При осмотре девочки детским гинекологом Криворожского перинатального центра, факта повреждения, внутреннего повреждения половых органов не было. На данный момент проводится проверка».

У Кароліни є на рік старша сестра. Батьки дівчинки розлучені, мешкають окремо. Зв’язатися із мамою журналістам не вдалося – жінка вимкнула мобільні телефони, натомість батько  погодився на інтерв’ю. Чоловік стверджує: колишня дружина зловживає алкоголем і постійно змінює кавалерів. Після того, як Кароліну ледь не згвалтували, Дмитро вирішив забрати доньок до себе.

Дмитро Зайцев, батько постраждалої дитини: «Сейчас, в общем, подготавливаются документы на лишение родительских прав. И одну, и вторую дочь будем забирать к себе».

В службі у справах дітей інцидент із малолітньою Кароліною коментують з обережністю. В словах місцевих урядників поки що жодної конкретики.

Роман Кость, керівник служби у справах дітей Металургійного району Кривого Рогу: «Звичайно ж, цей факт не залишиться по за увагою. Ми обов’язково візьмемо цю сім’ю під соціальний супровід. Поставимо на облік як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах”.

Хто і у який спосіб поранив статеві органи дитини? Чи доведуть правоохоронці бодай факт розбещення малолітньої? Дати відповіді на ці запитання в поліції обіцяють після оприлюднення результатів судово-медичних експертиз.

Вибір редакції

Червоно-чорний прапор 6 червня підняли біля міської ради Дніпра (коментар)

Червоно-чорний прапор підняли біля міської ради Дніпра. Відзначити подію зібралися бійці різних підрозділів, волонтери, активісти. Представники духовенства звершили молитву «За

06 Червень, 15:06
Дніпропетровщина – один із найбільш забруднених регіонів України (коментар)

5 червня щорічно відзначають Всесвітній день охорони довкілля. Його мета – привернути увагу світу до проблем навколишнього середовища, а також

06 Червень, 14:30
Конкурс на кращий логотип Дніпропетровської Обласної молодіжної ради розпочато (КОМЕНТАР)

У грудні голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко презентував стратегію розвитку регіону на 2020 рік. Один із її пунктів – створення

06 Червень, 13:51
У Павлограді працівники поліції фальсифікували матеріали кримінальних проваджень

Перші та найкращі. У Павлограді працівники поліції, щоб збільшити показники оперативно-розшукової діяльності, фальсифікували матеріали кримінальних проваджень. Уже затримали сімох учасників

05 Червень, 17:34
Прогноз погоди на вихідні, 6 та 7 червня. Дніпро і область (ВІДЕО)

05 Червень, 17:25
Через пандемію для українців змінили правила призову в армію

У 2020 році на строкову службу юнаки потраплять влітку. Норми змінено через поширення епідемії коронавірусної інфекції COVID-19. Про це 5

05 Червень, 14:44
Регіональна Дніпропетровська комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області з 5 червня

Регіональна комісія з ТЕБ і НС дозволила пом’якшити карантин в області.  

04 Червень, 22:11
Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити

Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, щоб вже цього року розпочати будівельні роботи. Про це заявив міністр

04 Червень, 21:48