20 июня 2017, 10:12

“Дніпровський пост”: у Дніпрі вперше в Україні відбувся фестиваль блогерів (відео)

Серед гостей — відомі політики, священники, митці та громадські діячі.У рамках фестивалю провели сім тематичних панелей, кожна з яких проходила в форматі діалогу. Кожна з тем була пов’язана з актуальними проблемами українського суспільства та положення країни. Вхід на захід зробили вільним, щоб кожен бажаючий зміг поспілкуватись з блогерами. Для тих, хто не зміг відвідати захід, ютуб-канал Романа Скрипіна зробив пряму трансляцію.

Фестиваль блогерів, які пишуть, в Україні провели вперше. Головне в ньому — жива бесіда і варіативність розглянутих тем, серед яких — “За життя. За суспільство. За людей.За Фейсбук”, “Політика. Україна в Україні”. «Інформаційна війна, ЗМІ. Соцмережі” тощо.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Это возможность в живой дискуссии обсудить все насущные проблемы, которые сейчас волнуют нашу страну. У нас будут несколько панелей. Начиная от панелей, где будут обсуждаться вопросы инвестиций, экономические вопросы и заканчивая вопросами, как говориться, «за жизнь».

Відбирав учасників особисто Євген Гендін — один із організаторів заходу.

Євгеній Гендін, організатор “Дніпровського посту”, радник міського голови з питань культури: «Я исходил из каких критериев: блогер — это человек, который пишет авторски в сети, прежде всего в Фейсбуке сейчас. Пишет регулярно, пишет интересно, и пишет… Как минимум не заподозрен мною в работе на заказ и, что немаловажно, человек, которого читают. Число подписчиков, безусловно, было важно, но оно не было единственным критерием».

Серед учасників — блогери з різних міст і з різними поглядами. Роман Скрипін не лише учасник фестивалю — він узявся і за онлайн-трансляцію.

Роман Скрипін, ведучий, учасник заходу: «Ми будемо робити трансляцію з такого заходу, як фестиваль блогерів, оскільки цих людей зібрати на одному гектарі дуже важко. Тобто вони один з одним не хочуть бути на одному гектарі, саджати моркву, а тут така дискусія”.

Учасники фестивалю “Дніпровський пост” прийняли формат, який запропонували організатори, але в кожного блогера, звісно, є улюблена тема.

Вадим Фульмахт, блогер, учасник заходу: «Что касается сегодняшней темы — это настроение общества. Сошли мы с ума или не сошли, и что вообще происходит с людьми, — это моя вообще любимая тема. Потому что, с моей точки зрения, у нас общество находится в таком травматическом синдроме глобальном. Очень важно, чтобы люди сохранили при этом здравый смысл, холодную голову, потому что сойти с ума легко, а победу это не принесет. Ну, а я в меру сил стараюсь этому способствовать».

Дніпряни також були готові говорити і слухати.

Катерина Стрельченко, відвідувачка: «Дуже приємно було побачити деяких людей, яких читаєш на Фейсбуці, за якими стежиш, читаєш їх статті. Змогла не тільки їх послухати, а й поспілкуватися просто так — в коридорах, так би мовити. Цікаве дійство. На мій погляд, треба влаштовувати такі заходи. Вони підіймають якісь питання важливі і є можливість їх обговорити отак, наживо».

Валерій, відвідувач: «Они формируют общественное мнение — эксперты, которые приехали со всей Украины, с других городов. Я считаю это мероприятие очень важным для города и хотелось бы чаще его видеть».

За добу після закінчення — уже десятки відгуків у соцмережах. Один із них лаконічний та ємний — від Борислава Берези: “Дніпро прекрасний. Дніпряни комунікабельні та гостинні. Блогери в житті виявилися милі та  неагресивні людщи. А деякі навіть приємні. Фестиваль закінчився, але життя триває”.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44