07 августа 2017, 17:01

Настільні ігри просто неба — відновлення забутої традиції на березі Дніпра (ВІДЕО)

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2020/08/11__SYuZh__Ekhnova__Igry.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2020/08/11__SYuZh__Ekhnova__Igry.jpg type=site]

Якщо сучасні діти у щось і грають, то скоріш за все у комп’ютерні ігри. Настільні ігри зараз мають набагато меншу популярність. Аби довести дніпровцям, що цей вид дозвілля не менш веселий та захоплювальний, на Січеславській набережній провели зустріч-ігротеку.

“В таку спеку не хочеться навіть з дому виходити — покажчик термометру становить близько 40 градусів. Не дивлячись на це, жителька міста Тетяна запрошує усіх бажаючих завітати на набережну —  тут відбувається дещо справді цікаве, подивимось?”

Замість того, аби сидіти під кондиціонерами, дніпропцям пропонують справжній інтерактив. Під деревами на березі Дніпра працівники інтернет-сайту з продажу настільних ігор постелили коврики, запросили гостей та принесли ігри на будь-який смак та вік. Тут усім відома “Монополія”, “Alias”, “Экивоки”, але є і більш складні та розвиваючі ігри — “Мачі Коро”, “Геометрія уяви”, “Королівська пошта”, “Ticket to write” та інші.

 Тетяна Золотова — працівник інтернет-сайту, організатор інтерактивної зустрічі: “Мы организовываем досуг для всей семьи, основанный в большей степени на настольных играх, на развивающих, обучающих, развлекающих. Мы стараемся сделать такое место, где люди могут знакомиться, общаться, самовыражаться”.

Будь-яка настільна гра — це можливість спілкування. Зараз такий вид дозвілля майже “канув у лету”. Але раніше, за часів СРСР, він був улюбленою справою. Літніми вечорами люди збиралися у дворах: пенсіонери та робітники віддавали перевагу доміно, інтелектуали змагалися у шахи, молодь захоплювалася грою на гітарі та “підкидним дурнем”. Усе це — приємні спогади та неповторна атмосфера, яку не створить жоден Play Station. Тож відновлювати традиції живого спілкування за настільними іграми — справа добра. Надзвичайно важливо і те, що такі ігри допомагають налагодити комунікацію між батьками та дітьми. Дорослі любителі настільних ігор навчають малечу правилам, а вона — ділиться з нами враженнями.

Илля — гість: Турбощет зеленый и.. мне все равно, мне все понравятся”.

Юра — гість: «На них нарисована картинка и надо ее описать. Кто угадал шо это, тот получает карточку и может сделать ход ”.

Тетяна Золотова — працівник інтернет-сайту, організатор інтерактивної зустрічі: “Очень интересно, что игры, которые от 8 лет, в них замечательно играют и взрослые ”.

Не тільки зблизити та розважити, а й лікувати — настільні ігри добре впливають на психіку як дитини, так і дорослого. Розвивають дрібну моторику, особистісні якості та навіть здібності. Сподіваймося, що зустрічі-ігротеки стануть доброю традицією нашого міста.

Автор — Марія Єхнова

Камреа — Максим Бодріченко

 

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45