30 августа 2017, 20:06

Фотопроект «Заради них» триває: на черзі — серія про кохання (відео)

  “Заради них” — великий фотопроект, що його головними героями є бійці АТО. Четверту частину проекту відкрили у холі Дніпропетровської державної адміністрації. Цього разу глядачам представили історії кохання п’яти пар. 

Ігор Сулім був мобілізований під час першої хвилі, служив у 93-й бригаді. Після Іловайського котла із важкими пораненнями потрапив у полон, звідти його забрав Червоний Хрест. З майбутньою дружиною познайомився у Дніпрі, в лікарні Мечникова. За рік після весілля на День Незалежності у пари народилася донька — Зоряна.

Ігор_Сулім_учасник_фотопроекту: Жінка була волонтером. І так получилось, що коли вона прийшла, ми познакомились, вона спитала, що потрібно. Я сказав: мені потрібно показати місто. Бо я служив у Черкаському, а у Дніпропетровську я не був, не доводилось. І так по времені, час за часом, ми познакомились поближче, стали встрічатися. І дальше пішло все.

Для Ігоря це вже друга фотосесі проекту, раніше він брав участь у першій частині — разом із ветеранами Другої Світової війни.

Ігор_Сулім_учасник_фотопроекту: Ті фотографії мені сильно понравились і коли предложили повторно пофотографіроватись — я согласився. Через те, що по-перше буде фотографія на пам*ять, як моя дочка із жінкою. І…мені понравилась фотографія.

Ігор_Співак_фотограф: В этой четвёртой серии мы снимали, собственно, «кохання» це називається. Любовь, людей, которых объединяет любовь. Это семейные пары, либо влюблённые, которые идут к семье, несмотря ни на какие события.

Організаторка Наталія Шуліка зізнається: шкода, що кількість учасників проекту обмежена, адже всі їхні історії дуже зворушливі та цікаві.

Наталія_Шуліка_координаторка_центру_допомоги_учасникам_АТО: Для меня эта фотосъёмка — она прошла на одном дыхании. И мне было очень интересно наблюдать за парами, которые принимали участие в этом проекте. Потому что их отношения — они открывались на глазах. Игорю не надо было в какой-то момент уже говорить, что им делать, как им становиться. То есть, ребята настолько искренне, у них была эта трансформация их чувств, что было море любви.

Виставка триватиме протягом місяця, а потім мандруватиме районами Дніпропетровщини. Організатори планують ще одну, останню частину проекту — з родинами загиблих героїв. А 14 жовтня сподіваються видати книгу-фотоальбом з історіями кожного учасника.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24