12 сентября 2017, 14:38

У селі Орлівщина Новомосковського району ДніпроОДА відновила гідрологічний режим річки Піщанка

Проект врятує від підтоплень домівки понад тисячі місцевих мешканців. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко.
8 «Приводимо до ладу екосистему Дніпропетровщини – розчищаємо річки, ліквідуємо підтоплення, знижуємо промислові викиди. Загалом цьогоріч втілюємо в життя близько двадцяти масштабних екопроектів. Створення комфортних умов для всіх мешканців області – таке завдання поставив перед нами Президент України Петро Порошенко», – наголосив Валентин Резніченко.
6 5 Ще минулого року руслом річки Піщанка можна було пройти, не замочивши ніг. Очерет закривав всі береги, потоку як такого не було. Натомість навесні тала вода заливала городи та домівки місцевих. Тепер ситуація змінилася. У 2016 році ДніпроОДА розчистила близько двох кілометрів річки в селі Орлівщина. З води витягли більше ста тисяч кубометрів мулу. Цьогоріч – під насипом залізниці зробили проточний канал. Завдяки цьому вода не буде застоюватися.
4 «Головним завданням цього проекту була ліквідація підтоплень – його виконали. Річка тепер стала проточною, весняна повінь більше, ніж тисячі мешканцям Орлівщини не загрожує», – розповів сільський голова Віктор Гаценко.
Біля річки облаштували пологі береги та зробили кам’яну відмостку.
10 «Хіба тут річка раніше була? Все заросло, гадюки повзали. А тепер, коли розчистили можна відпочити, рибу половити. До нас приїжджають з Дніпра й Новомосковська. Нам тут дуже подобається», – поділився місцевий мешканець Сергій Мігрін.
Загалом на Дніпропетровщині втілюють в життя близько двадцяти екологічних проектів, покликаних покращити життя майже ста тисяч людей.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58