26 октября 2017, 19:08

Флотилію юних моряків і річників у Дніпрі виселяють із приміщення (відео)

 

Флотилія без флоту, а тепер ще і без будівлі. З 22 жовтня навколо будівлі міської флотилії юних моряків та річковиків не вщухає скандал. Майно із кабінетів, що в них базувались дитячі гуртки, почали вивозити до міського палацу дітей та юнацтва. Як кажуть керівники творчих колективів, їх ніхто про переїзд не повідомляв. Більш того — дозвільних документів на вивіз майна вони не бачили. Керівництво флотилії на всі питання відповідає, що все добре, а детально коментувати ситуацію — відмовляється. Батьки кажуть — переїзд гуртків ініціювали для того, щоб відібрати будівлю. Бо вона знаходиться в центрі міста.

Батьки запанікували першими. Розповідають — ще влітку чули плітки про майбутній переїзд гуртків. Але не звертали на це увагу. Декілька днів тому на зборах виконуюча обов`язки директора повідомила — найближчим часом всі гуртки перенесуть у палац дітей та юнацтва, що він знаходиться біля водної бази флотилії. Але підтверджуючих документів вона не надала.

Розмовам про флотилію, насправді, вже не один рік. Дорослі кажуть — думають, що за допомогою переїзду будівлю просто хочуть комусь віддати. Адже вона достатньо велика та знаходиться у центрі міста.

Альтернатив у гуртків не багато — або припиняти діяльність, або шукати інші приміщення. Адміністративний директор хореографічної театр-студії “Бриз” Василь Афанасьєв каже: міська рада запропонувала їм кабінет у палаці дітей та юнацтва, але замість 5 днів роботи залишили тільки 3.

Наступного дня після зборів із будівлі флотилії почали вивозити меблі. Представники департаменту гуманітарної політики, якому підпорядковується навчальний заклад, кажуть: переїзд — не раптовий, його готували декілька місяців. Під час його підготовки, чиновники з*ясували, що начебто деякі гуртки — комерційні, вони не входять у склад флотилії та беруть гроші за свої заняття. Із такими вони розірвали співробітництво.

Але всі гуртки, що функціонували на базі флотилії, є її частиною. Вони безкоштовні та є в офіційному розкладі навчального закладу. Ніяких зайвих занять у ній не проходить. А весь перший поверх взагалі нещодавно зайняв технічний відділ департамету гуманітарної політики.

Тож маємо дві протилежні точки зору і зовсім небагато відповідей. Міська влада каже, що перенесення гуртків флотилії поближче до води — рішення давнє і раціональне. Батьки і викладачі кажуть інше — їх ніхто не попередив, а саму ситуацію детальніше не пояснюють.

За час підготовки сюжету стало відомо, що виконуюча обов*язки директора позашкільного навчального закладу звільнилася за власним бажанням.

А головне питання поки що також без відповіді — навіщо консервувати будівлю флотилії, яка знаходиться в центрі міста? І що з нею станеться в подальшому?

9 канал стежить за ситуацією.

Аліна Елєвтєрова, Данило Уралов, Макс Бодріченко, Олександр Вернігоров, новини 9 каналу

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 листопада. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Ноябрь, 18:52
Дніпряни стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День” (ВІДЕО)

Переможцями двох номінацій стали волонтерка Наталя Гейман та фотограф Сергій Дівєєв. Їх фотокартки зображують моменти з життя українських військових. Про

15 Ноябрь, 18:29
Не сплачуєш аліменти — прибирай місто. З 1го листопада злісні боржники вийшли на суспільно-корисні роботи (ВІДЕО)

Не платиш аліменти - прибирай місто. Таке рішення прийняли депутати міської ради Дніпра наприкінці жовтня. За планами, комунальники будуть надавати

15 Ноябрь, 15:06
У Дніпрі розпочався VIII міський міжвузівський турнір з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш» 

14 листопада у Дніпрі стартував перший етап міського міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Захід проводять щорічно

14 Ноябрь, 18:38
Прогноз погоди на 15 листопада, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

14 Ноябрь, 18:20
У Дніпрі визначили переможців щорічного конкурсу проєктів і стартапів «InnoDnipro»

  У Дніпрі журі визначило переможців конкурсу проєктів і стартапів «InnoDnipro». Конкурс проводиться вже другий рік поспіль. Цьогоріч учасники подали

14 Ноябрь, 17:41
Опалювальний сезон у Дніпрі: Борис Філатов розповів, як місто готувалося до холодів

До 2016 року третина мереж теплопостачання у Дніпрі перебувала в аварійному стані. За три роки мерія вклала близько 1 млрд

14 Ноябрь, 17:30
Сервіс “Електронний квиток” у Дніпрі так і лишився пілотним проектом. Чому так сталося? (КОМЕНТАР)

  Сервіс “Електронний квиток” у Дніпрі запустили у 2017 році. Пілотним проектом сервісу було включення маршруту першого трамваю, де можна

14 Ноябрь, 07:47