16 марта 2018, 16:46

Програма «Молодіжний делегат України до ООН» почне приймати анкети кандидатів у квітні (ВІДЕО)

За цими дверима в звичайному студентському гуртожитку — «Кузня української інтелігенції». Молодіжний простір для проведення різних заходів щойно відзначив рік від початку втілення проекту.
Гліб Стрижко – співзасновник «Кузні української інтелігенції»: «Ми стали вже кращою практикою роботи з молоддю в сфері організації змістовного дозвілля. І, власне, завдяки цьому нас і знайшла наша сьогоднішня гостя».
Цього разу до кузні завітала молодіжний делегат від України до ООНОльга Руда. В рамках поїздок регіонами України, Ольга презентувала проект дніпровській молоді. І недарма, адже однією з минулорічних делегатів була саме дніпрянка.
Ольга Руда– молодіжний делегат від України до ООН на термін 2017-2018 років: «Вперше в 2014 році в Україні ця програма відбулася, отже в Україні було перші двоє молодіжних делегатів до ООН».
Реалізація стала можливою завдяки підтримці Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту України та благодійного фонду Богдана Гаврилишина – саме з нього проект отримує необхідне фінансування. Цьогорічна делегатка розповідала якими навичками треба володіти та які проекти розвивають представники молоді в ООН.
Ольга Руда – молодіжний делегат від України до ООН на термін 2017-2018 років: «Це проект менторства, який намагатиметься розвивати, намагатиметься давати ті рольові моделі, тих людей, з ким можна було б поговорити про власний особистісний розвиток, професійний розвиток і подальший шлях в житті. І також це проект — активатор, який ми націлюємо більше на регіони, щоб дати момент неформальної освіти і активізувати українську молодь в регіонах до дії, щоб кожен розумів свою відповідальність і не чекав, що хтось щось зробить за нього».
Потенційний кандидат на місце делегата має буди віком від 20 до 27 років. Володіти англійською мовою на високому рівні, мати досвід участі у молодіжних проектах.
Ольга Руда – молодіжний делегат від України до ООН на термін 2017-2018 років: «Щодо особистих якостей, напевно, це вміння репрезентувати, вміння показати українську молодь такою класною, активною і живою, якою вона є».
За усіма змінами та оголошеннями можна слідкувати на сторінці проекту в соцмережі Фейсбук. Подання анкет розпочнеться в квітні. А вже у червні відбудеться передача мандатів новим обраним представникам.        

Вибір редакції

Цьогоріч Дніпропетровська ОДА забезпечить питною водою мешканців ще 9 населених пунктів

09 Апрель, 16:33
В офісі президента розглядають можливість послаблення карантину до 24 квітня

Заступник керівника офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19, Кирило Тимошенко, заявив про можливість послаблення карантинних обмежень в

09 Апрель, 13:50
Подати документи на оформлення шлюбу і розлучення можна онлайн

Під час карантину в Україні одружилися понад 5 тисяч пар, а  розпалися 1,7 тисяч шлюбів, йдеться в повідомленні Міністерства юстиції.

09 Апрель, 13:17
Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних,

09 Апрель, 11:50
Розпорядження міської комісії ТБНС про обмеження транзитного руху не є законним, — юристи (КОМЕНТАР)

Не пускати гостей з інших областей, розвертати транзитний транспорт і вимірювати температуру кожній людині. Так вирішила Дніпровська міська комісія з

08 Апрель, 20:01
Поліцейські Кривого Рогу масово перевіряють, як мешканці дотримуються карантину (КОМЕНТАР)

Понад 300 правоохоронців вийшли на вулиці Кривого Рогу, щоб проконтролювати як містяни дотримуються умов карантину. Поліцейські перевіряють носіння масок, щоб

08 Апрель, 19:44
Масовий спалах коронавірусу у Першотравенську: джерело інфікування — біблійна школа (КОМЕНТАР)

Масовий спалах коронавірусу у місті Першотравенськ — це 120 кілометрів від Дніпра. 6 квітня тут виявили шістьох хворих. Наступного дня

08 Апрель, 19:29
Карантинні обмеження в Україні : чи все відповідає закону (актуальне інтерв’ю)

 Актуальне інтерв'ю:  говоримо про карантинні обмеження, які майже одночасно ввела і місцева влада і кабінет міністрів. Чинності вони набули 6

08 Апрель, 18:44