27 июля 2018, 17:39

«Бест Інвест» повертається. Друга битва стартапів починається на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

«Бест Інвест» повертається. На Дніпропетровщині оголосили про старт другої битви стартапів. Минулого року Інвестиційно-інноваційний центр при ДніпроОДА провів перший конкурс — трьом переможцям відшукали інвесторів. Найкращими ідеями тоді визнали проекти екофасадів, екопокрівлі та вдосконаленої військової форми. Тепер у бізнес-змагання з’явилися спонсори. На які ідеї вони чекають та які призові фонди готують — знає Юлії Бублик.

На Дніпропетровщині розпочався конкурс стартапів «Бест Інвест». Його проводять вже вдруге. Відмінність цьогорічного змагання від попереднього — у наявності спонсорів. Ними стали мережа АЗС “SKY”, банк “Український капітал” і торгова марка “Ласунка”. Представники цих компаній увійдуть до експертної комісії, що оцінюватиме конкурс.

Олена Тонконог, директорка з маркетингу АЗС “SKY”: «Только при нестандартных подходах рождаются по-настоящему революционные идеи. Именно таких идей — революционных, нестандартных, непохожих и необычных, мы ждем от участников «Бест Инвест».

Подати заявку можна з 27 липня по 1 жовтня.

Олександр Коломійцев, керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА: «Форма размещена на нашем сайте, нашего предприятия, по адресу: iic.in.ua – на главной странице. Там также будет находиться информация о проведении конкурса, о критериях отбора среди участников».

Також зареєструватися можна за посиланням, яке ви бачите на екранах. Другий етап конкурсу розпочнеться 18 вересня і триватиме до 19 жовтня. Експерти розглянуть та проаналізують подані проекти.

Олександр Коломійцев, керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА: «Все участники будут дополнительно предоставлять информацию о проекте, предоставлять материалы, которые есть у них, проводить общение с нашими экспертами».

За цим одразу розпочнеться третій етап конкурсу. Автори проектів публічно презентують власні ідеї громадськості.

Олександр Коломійцев, організатор конкурсу, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА: «В этом зале в режиме онлайн каждый участник будет защищать свой проект, рассказывать о сильных сторонах, о его перспективе и коммерческой составляющей».

З 1 по 17 листопада організатори оголосять трьох переможців. Кожен із них отримає грошовий приз від спонсора.

Олена Тонконог, директорка з маркетингу АЗС “SKY”: «Как минимум 20 тысяч гривен победитель от нас получит».

Жодних обмежень конкурс не має — ані за кількістю учасників, ані за бюджетом стартапів, ані за темами проектів. Але експерти від спонсорів усе ж чекають ідей, які можна втілити на їхніх підприємствах. Так в мережі АЗС “SKY” цікавляться технологіями енергозбереження та контролем якості продукції.

Олена Тонконог, директорка з маркетингу АЗС “SKY”: «Меня бы также интересовали всевозможные проекты по мотивации персонала, по построению успешной команды — возможно, такие тоже будут».

Окрім спонсорського заохочення, проекти переможців «Бест Інвесту» розмістять на спеціальному ресурсі для пошуку інвесторів.

Олександр Коломійцев, керівник проекту, директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА: «Идеи победителей будут размещены на стартовой площадке http://www.nsi.com.ua».

З питаннями щодо участі у конкурсі можна звертатися до Інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10