Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Історія на колесах: у Дніпрі пройшла перша велосипедна екскурсія (відео)

Історія на колесах. 26 серпня у Дніпрі пройшла перша велосипедна екскурсія. Ініціювала її молодь міста, а екскурсоводом став студент історичного факультету ДНУ.

Євгеній Филь, екскурсовод, студент-історик

Хочемо популяризувати серед мешканців міста і наших гостей нашу історію, розвінчати міфи того, що наше місто було створене за часів Імперії, тому що наше місто має значно глибшу і давнішу історію. І ми хочемо розповісти про те, яким чином наше місто перетворилося з маленького центру на величезний метрополіс.

Послухати про Андрія Фабра, Дмитра Яворницького, Олександра Поля і Нестора Махна можна безкоштовно. Попередньо на велоекскурсію зареєструвалисья п’ятнадцятеро охочих, однак врешті прийшли шестеро.

Ростислав, учасник велосипедної екскурсії

Давно не садился на велосипед — больше года. И вот хорошо, что появилась такая возможность покататься. Еще и в компании. Ведь давно таких велопрогулок в городе не было.

Артем, учасник велосипедної екскурсії

Тут в городе недавно — буквально, полгода. Интересно узнать, что в г ороде есть еще! Ожидаю чего-нибудь интересного услышать — и всё. Прокатиться по городу просто с незнакомцами — почему бы и нет?

Стартувала мандрівка на вулиці Глинки, потім рушила Січеславською Набережною в напрямку залізничного вокзалу. Далі – проспект Дмитра Яворницького і вулиця Вернадського. Тривала екскурсія 2 години. Дехто з учасників приїхав на власному велосипеді, інші – могли орендувати на старті. Під час подорожі групу супроводжувала муніципальна варта. Пілотна велоекскурсія пройшла вдало, наступну планують провести за 2-3 тижні.

Діана Великая, координаторка велосипедної екскурсії

Будем больше и больше набирать людей. Сегодня — одна группа, на следующий раз мы планируем 2-3 группы уже сделать с радио-гидами, чтобы людям было удобнее.

Час, дату і місце наступної мандрівки можна відстежити на сторінках Молодіжної ради Дніпра у соціальних мережах.

Юлія Бублик, Руслан Герасименко, новини 9-го каналу

Exit mobile version